reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@AgaB33 trzymam kciuki ;) dawaj znać jak będą wyniki. O której mają być? Z tymi objawami to różnie jest. Ja bardzo długo nie miałam i beta długo trzymają mnie w niepewności :p
@Frezja_1 wiesz jak to jest z tymi testami. Czasem nie wychodzą szybciej.
@roxie123 to czekam do poniedziałku jak na szpilkach ;)
Ja właśnie siedzę w kolejce do pobrania krwi, bo jutro wizyta a nie miałam kiedy zrobić tych badań co mi kazała lekarka. Eh, oby wyniki były dzisiaj :p w kolejce siedzi 6 osób, ja jestem 7, więc trochę zejdzie. A do tego zapomniałam wziąć z domu jakiejś książki albo krzyżówek i tak tu siedzę jak borok.... A głodna jestem że szok :p
 
@Frezja_1 poczekaj, może jest jeszcze za wcześnie takeba powtórzyć koło soboty może.

@Funia90 @roxie123 dziękuję za wiarę. No z córcia z objawów ciazowych to tylko senność miałam. A test sikany dopiero 5 dni po terminie @ wyszedł.Także to loteria. Chociaż wtedy ro zielona byłam jak świeżak to mogłam objawów nie zakodowac.

@roki_1991 no właśnie Twój przypadek to taki jak mój ze testy po terminie@ dopiero wychodzą. Zazdroszczę tym co mają info wcześniej, mniej niepewność :-) a wyniki niby po 15 alw na necie juz ok 12 bywają
 
Dziewczyny jak to było u Was z psychika po poronieniu, bo ja np nie mam fazy,żeby zaraz w ciążę kolejna zachodzić, tylko cały czas w sercu mam tęsknotę za tym dzieckiem ,co straciłam. Nie wiem jak przetrwam czerwiec,wtedy to moje maleństwo miało się urodzić.
 
@ZoryaX77 kazda z nas ma chyba podobne etapy, u niektórych trwaja dluzej albo krocej, ja przez pare tyg nie moglam patrzec na szczęśliwe mamy, ale po @ duzo sie zmienilo, uwierzylam ze w koncu sie doczekam i troche tez takie sztuczne cisnienie zeszlo, chyba wywolane tymi nieszczesciami, ale powoli podchodzi sie racjonalniej do tematu ciazy, nawet chce sie poczekać jesli ma sie wiecej czasu, ale swoje trzeba przemyslec i czasem poplakac nockami:/ ale bedzie coraz spokojniej: )
 
reklama
@AgaB33 trzymam kciuki oby sie udalo.
@Frezja_1 nie ktorym test pozniej wychodzi
@roxie123 co do objawow sluchaj smaiac mi sie chce bo piersi to non stop mam takie nabrzmiale a dzisiaj mialam takiego smaka na paczka z czekolada i bita smietana a kurcze nigdzie nie bylo :D ale u mnie to organizm szlaleje a nie ciaza ...teraz wrocilam z praktyk jeszcze 1,5 godzinki i lece do pracy
@Funia90 na bezsennosc nocbnie poradze mozesz chodzic spac o 2:D mi za to bardzo chce sie spac a jeszcze musze sie pomeczyc do 22 naszczescie nie mam ciezkiej pracy ale polezalabym z mezem;(
@ZoryaX77 oczywiscie ze na poczayku mialam tak ze nie myslalam o kolejnym dziecku szcegolnie przy tej drugiej ciazy ale jiz jestem gotowa musisz znalezc jakis sposob sama ja do tej pory mysle o aniolkach a minal juz prawie rok ale czas goi rany.
@roki_1991 przynajmniej moglas poczytac forum;) kiedy wizyta?
@Olasec biedna moze sproboj imbiru moze pomoze
 
Do góry