reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ale mnie wkrecilyscie z tym progesteronem :D:p zaczelam sie teraz sama wkrecac. U mnie dzis dopiero 22 dc ale 10 dni owulacji. Test ma prawo jeszcze nic nie pokazac, bo mialam ten 25. Czekam na kuriera. Ma mi przywiezc 52 testy:laugh2: ha ha, moge testowac co godzine:p. Na bete pójdę jak wyjdzie test, u mnie wczesnie wychodzą. Jak ma byc to będzie, ale po tym waszym krakaniu to ja uwierzylam, ze moze jestem. Kurczę, trzeba czekać. Na szczescie mam troche spraw do załatwiania i z corka do fryzjera jade, to mi zleci. Dzis daruję sobie te zioła, ktore pije. Aha jestem cztery dni przed @ i nie plamie, to dobry znak, moze ziola chociaz na to pomogly. Oj, oby sie udalo. Wczoraj wieczorem bolal mnie brzuch, dzis narazie cisza. Zobaczymy.:)
@AgaB33 kciuki zaciśnięte, nawet nie wiesz jak trudno sie pisze na tel z zacisnietymi kciukami.
@ZoryaX77 ja do dzis placze nad Aniolkiem a w styczniu minie rok. Czasem mbie tak nachodzi, ze placze jakby to sie stalo wczoraj. Mysle, ze to juz będzie bolec zawsze, ale nauczylam sie zyc z tym bolem.
@zosiak maz juz w pl? Gdzie pracujesz jesli wolno spytać?
@AgaB33 przykro mi, ale sama wiesz, ze Tobie pozno wychodzi. Moze jeszcze jest nadzieja. A progesteron sprawdzalas by sprawdzic czy byla owulka.?
 
Ostatnia edycja:
@AgaB33 a ktory to dc? 26?poczekaj jeszcze chwilke;) moze Zrob sikanca jutro, Frezji najpierw on wychodzi, potem beta, tak jest? Ze sikaniec pokaze a beta jeszcze nie wzrosnie? Ech ostatnio byla taka niespodzianka a teraz to sie robi juz wczesniej i stresuje i leki trzeba wlaczyc..ech zycie zycie;) ale bedzie dobrze:)
 
@Frezja_1 ja test robie w dniu @ i idę na bete jak coś a Ty nie rób sikancow tylko też leć na bete u mnie bobo test tylko pokazuje tych z allegro juz nie kupuje
@AgaB33 przykro mi :(
@Totois30 beta z krwi jest wcześniej jak test
Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AgaB33 a ktory to dc? 26?poczekaj jeszcze chwilke;) moze Zrob sikanca jutro, Frezji najpierw on wychodzi, potem beta, tak jest? Ze sikaniec pokaze a beta jeszcze nie wzrosnie? Ech ostatnio byla taka niespodzianka a teraz to sie robi juz wczesniej i stresuje i leki trzeba wlaczyc..ech zycie zycie;) ale bedzie dobrze:)
Nie wiem, bo ja w obu ciazach zrobilam tylko test i wyszedl mi na kilka dni przed terminem @. Mi wtedy wystarczal test i bety nie robilam.
 
@Frezja_1 Nie na reguły mi we wrześniu wyszło pozytywnie przed terminem i co i tak @ przyszła dlatego nigdy nie zrobię juz przed @ :/

@
Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@roxie123 u mnie w diagnostyce pobieraja do 11, wiec dzis nie zrobie. Jest jedno lab, ktore pobiera tez po południu, ale wyniki po 2 dniach. Najwyzej kupie bobo testa w rossmanie 10 i zrobie wieczorem, jak kurier nie dotrze. U mnie te z allegro zawsze pokazują, ale musi cos być, zeby pojawila sie druga kreska. Powiem wam tylko, ze nie wiem czy to zasluga ziół, ale jestem duzo spokojniejsza przed @ niz zwykle.
Ja na betę pojde dopiero jak wyjdzie mi chociaz cień. U Ciebie byl cien i test pozytywny a beta 6,5. No coz musimy czekac, na dniach sie wyjaśni.
Wiem ze biochemiczna boli, budzi nadzieje i... ale gdyby nie daj Boże sie zdarzyla to przynajmniej mialabym pewnosc, ze jestem drozna, bo nie wiem co i jak po zabiegu, dlatego w nowym roku szykuje sie na laparo.
Dziękuję za wsparcie dziewczynki.
 
@Totois30 dziś 26dc. Tak jak pisałam mi jeszcze nigdy beta przed terminem @ nie wyszła. W sobotę ma byc @ no to poczekamy. Luteine odstawiam

@Frezja_1 nie robiłam progesteronu bo bralam luteine i @Destino mówiła że wyjdzie ona w badaniach więc nie było sensu. Test owu wyszedł w 12dc. A od 16dc luteine za zaczęłam brać. Może za wcześnie, tego sie tylko obawiam że zaczęłam za wcześnie.

Się nie uda to jeszcze miesiąc prób i koniec
 
@Totois30 dziś 26dc. Tak jak pisałam mi jeszcze nigdy beta przed terminem @ nie wyszła. W sobotę ma byc @ no to poczekamy. Luteine odstawiam

@Frezja_1 nie robiłam progesteronu bo bralam luteine i @Destino mówiła że wyjdzie ona w badaniach więc nie było sensu. Test owu wyszedł w 12dc. A od 16dc luteine za zaczęłam brać. Może za wcześnie, tego sie tylko obawiam że zaczęłam za wcześnie.

Się nie uda to jeszcze miesiąc prób i koniec
Aga jak sie nie uda, to moze zrob monit w kolejnym cyklu, albo spróbuj ziół. Ja wierzę w ich moc, a tonący brzytwy sie chwyta.
 
reklama
@Frezja_1 rozumiem ;* tak biochemiczna to takie trudne jesteś zaraz nie jesteś eh :/ ale fakt masz pewność ze zachoszisz . U mnie taka beta była bo już spadla kiedy ja robiłam , 3 mam kciuki ;*

@Totois30 beta wychodzi najpierw z krwi później test :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry