reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mi @ wypada na 2.02 wiec moze wtedy albo juz w pon 5.02 chyba ze mnie @ uprzedzi jak ostatnio..znam octowe..nie rozumiem ale szanuje:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Destino jaki Twój synek jest cudny:* będzie dobrze, za niedługo wyjdziecie oboje i będziecie się cieszyć sobą. Odciągaj mleczko mimo, że go jeszcze nie ma a na pewno go przybędzie. Domyślam się, że CC było? Ja po cc odciągalam co 3 godziny i po paru dniach było tego dużo. Też miałam synka na intensywnej terapii. Ściskam Was oboje:*
 
@Olasec rodzilam sn. Troche trudny porod i maly od razu na oiom pojechal. Zreszta co tu gadac nigdy piersi nie mialam to i mleka nie mam [emoji6]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Olasec rodzilam sn. Troche trudny porod i maly od razu na oiom pojechal. Zreszta co tu gadac nigdy piersi nie mialam to i mleka nie mam [emoji6]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Słońce ja mam piersi rozmiar a, malutkie b i karmiłam 10 m-cy. Stres też nie sprzyja. Nic na siłę. Laktacja jest w głowie ale wiem, że po ciężkim porodzie ciężko z laktacją.
 
@Destino mały cudny :-) gratuluję i życzę dużo zdrówka !
Rozmiar piersi nie ma żadnego wpływu na pokarm.
Tak jak @Olasec napisała, pokarm jest w głowie. Ile ja się o tym naczytałam.. potwierdzeniem tego, że pokarm jest w głowie jest to, że kobieta adoptujaca dziecko jest w stanie rozkręcić laktacje :-) wiem, że jest ciężko bo też miałam przygody jak po porodzie przywieźli mi małą do innego szpitala i stres nie pomaga, ale trzymam kciuki!
 
@Destino dużo zdrowia dla Natanielka. Sciąganie mleka napędza laktację, wytrwałości w walce o nią. Co do rozmiaru piersi i laktacji to @Olasec ma rację. Ja zachodząc w ciążę miałam rozmiar E a po porodzie to po podłodze je wlekłam a mleka nie było. Co powodowało stres. Całe dnie karmiłam i sciagalam pokarm ale moje nerwy nie pomagały i po miesiącu dałam sobie spokój.

@Totois30 to Ty masz termin @ a ja wizytę u lekarza ;-) już jestem w stresie.

Tato jutro wyjeżdża na 3 dni. Zostaje samna sam z zastrzykami... Pewnie będę jednym wielkim sincem.
 
@AgaB33 To ja miałam tak samo. Przy drugim dziecku powiedziałam sobie, że męczyć się nie będę i jak mleka nie będzie to dam mm i nie będę miała przy tym wyrzutów sumienia. No i los sobie ze mnie zadrwił, bo mały się urodził za wcześnie - a tym maluszkom wskazane jest kp... Także trwaliśmy w karmieniu mieszanym przez ok 3-4 miesiące. Dłużej nie dałam rady...

@Destino To dobre informacje. Długo planują Was tam potrzymać? Widzę, że mały sam oddycha. O mleczko powalcz - a ma młody odruch ssania?
 
reklama
@olaa90 Dziekuję, jest spoko.Czasem coś tam pociągnie w dole i wtedy muszę po raz kolejny przywołać słowa lekarza: macica się rozciąga, trochę musi boleć, byle nie było plamienia. No to co? Majty w dół: nie ma? Nie ma. Dobra. Aaaa no bo to macica się tylko rozciąga przecieeeeż. :)

@Destino nie wiem jak to mleko trzeba wywołać, bo nie byłam w tej roli jeszcze, ale jedno Ci powiem synuś jest śliczny i faktycznie ma tego ciałka, ma. Dobrze mamusia dbała :)
A w piątek to jeden z fiołków, z którymi walczę od wieków chyba w końcu wypuścił malutki listeczek.Już wiem z kogo wziął przykład.
 
Ostatnia edycja:
Do góry