reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@gosia100 oj ostatnio czesto:( u mnie zycie przed starankami bylo o wiele latwiejsze a teraz troski kiedy sie uda:( u mnie w ogole duzo sie zmienilo bo po stracie zaczely mi sie jakies bole reumatologiczne i nie moge uprawiać sportu skad mam wszystkich znajomych i nie spotykam sie z nimi tak często jak wczesniej, podejrzewaja ze cos jest na rzeczy a tu nie:( musze troche pozmieniać w swoim zyciu zeby nie sfiksowac a to wymaga tez spori motywacji ktora miewam czasem i na krotko:) ale jakos to bedzie w lutym planuje kilkudniowy wyjazd do barcelony moze slonce u mnie zagosci. Wczoraj jeszcze pocwiczylam 1szy raz od 2 tyg bo mialam to zapalenie oskrzeli i jestem tak obolala:) ale bede dzialac zeby czuc sie lepiej:)
 
reklama
Poczekaj moze jeszcze troche? Ja po poronieniu wcale nie bylam na wizycie kontrolnej, lekarz powiedzial, ze nie ma sensu bo ja poronilam samoistnie w 5tc. Nie masz mizliwosci umowienia sie na ewentualna wizyte tu w uk? Ja mieszkam w usa i jako, ze nie mam jeszcze ubezpieczenia, chadzam do lekarzy prywatnie. Wiem, ze to kosztuje, ale moze lepiej miec lekarza pod reka, niz latac do pl co chwila.
A masz jakies objawy jak.w normalnym cyklu? Jakies bole brzucha, klucia?
Aggs - a ile krwawilas? Bo ja wlasnie w podobnej sytuacji jestem i krwawie juz 23 dni i konca nie widać. I po jakim czasie dostalas @ ?
 
@martakratka dobrze kojarzę,u Ciebie samoistne tak? To w tej kwestii niedoświadczona jestem ale 2 x miałam zabieg i ja po zabiegu stosunkowo długo krwawiłam bo aż 2 tygodnie... a wiem,ze dziewczyny po zabiegu to nie bujają się z tym,aż tak długo. Po 1 zabiegu dostałam po 42 dniach @, teraz po 2 zabiegu dostałam @ po 40... i potop tak mnie zalewa,ze nie wiem jak jutro w pracy będę funkcjonować :D jeszcze moja koleżanka się rozchorowała i sama jestem z 20 dzieci :o kontrolowałas u lekarza,czy aby przypadkiem nie zostało coś z czym macica sobie nie radzi kochana?
 
@martakratka dobrze kojarzę,u Ciebie samoistne tak? To w tej kwestii niedoświadczona jestem ale 2 x miałam zabieg i ja po zabiegu stosunkowo długo krwawiłam bo aż 2 tygodnie... a wiem,ze dziewczyny po zabiegu to nie bujają się z tym,aż tak długo. Po 1 zabiegu dostałam po 42 dniach @, teraz po 2 zabiegu dostałam @ po 40... i potop tak mnie zalewa,ze nie wiem jak jutro w pracy będę funkcjonować :D jeszcze moja koleżanka się rozchorowała i sama jestem z 20 dzieci :o kontrolowałas u lekarza,czy aby przypadkiem nie zostało coś z czym macica sobie nie radzi kochana?
Jak bulam ostatnio u gin jakies 2 tyg temu to endometrium mialam 3mm. Beta z 700 spadla do 500 w ciagu tygodnia. We wtorek mam powtorzyc badanie. Pisalam do mojej gin maila i odposala ze dopoki beta nie spadnie to moge krwawic. We wtorek ide zrobic badanie i wtedy pewnie bede wiedziec. Mam wrazenie ze jak nic nie robie to uspokaja sie troche ale ze jestem w trakcie przeprowadzki i remontu no to leci jal z kranu...
 
Cześć dziewczyny :) co u Was ? ja niezmiennie nie śpię po nocach i czekam na kariotypy eh trafia mnie już to czekanie ... w życiu się tak nie bałam jak teraz ...

Kciuki za testowanko :) &&& :)
Wszystkie brzuszkowe mamy niech pięknie rosną ;*
A długo jeszcze będziesz czekać?

p19u3e3kawjswyfq.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
@Destino śliczny chlopczyk duzo zdrowka dla Niego :) a Tobie zycze aby laktacja sie rozkręcila i zebyscie mogli wrocic razem do domku :)

Ja po zabiegu to tylko plamilam ok tygodnia
 
reklama
Do góry