reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Katarina91 cudowny synek! Gratulacje :) niech sie zdrowo chowa! :) mam nadzieje przejac Twoj brzuszek ;) (ale podziele sie z innymi ;) )

@Totois30 ja od poronienia przytylam chyba z 3 kg, normalnie pobilam rekord w wadze, 68 kg przy 170 cm, ale od jutro działam, bo dZisiaj na doła lampka wina i paczka chipsów z mezem w lozku :) i humor od razu lepszy :)

@zosiak ja tez przed @ i chyba przez to takie humorki...
 
reklama
@martakratka też mi się wydaje u Ciebie długo ja bym poszła na konsultacje do innego lekarza jednak ... ja po zabiegu krwawilam delikatniej niz przy @ przez 3 dni jakoś później plamiłam z 2 i tyle i @ przyszła po 5 tyg równych . Przy samoistnym krwawienie do 5 dni jakoś a @ po 4.5 tyg . Zdarzalo sie plamienie tak max do 14dbi ale sporadycznie . Tak mniej więcej bo juz nie pamiętam. Ale nigdy długo to nie trwało . Sprawdź...

Jeden lekarz miwil ze jak dluzej niz pare dni bede krwawic to bedzie potrzebne lyzeczkowanie. Poszlam prywatnie do bardzo chwalinej lekarki i powoedziala ze najlepiej by bylo jakby organizm sam sie oczyscil i ze krwawic bede dopóki beta nie spadnie. Ogólnie czuje sie dobrze wiec we wtorej zrobie bete i zobaczymy...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@martakratka też mi się wydaje u Ciebie długo ja bym poszła na konsultacje do innego lekarza jednak ... ja po zabiegu krwawilam delikatniej niz przy @ przez 3 dni jakoś później plamiłam z 2 i tyle i @ przyszła po 5 tyg równych . Przy samoistnym krwawienie do 5 dni jakoś a @ po 4.5 tyg . Zdarzalo sie plamienie tak max do 14dbi ale sporadycznie . Tak mniej więcej bo juz nie pamiętam. Ale nigdy długo to nie trwało . Sprawdź...



Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Jeden lekarz miwil ze jak dluzej niz pare dni bede krwawic to bedzie potrzebne lyzeczkowanie. Poszlam prywatnie do bardzo chwalinej lekarki i powoedziala ze najlepiej by bylo jakby organizm sam sie oczyscil i ze krwawic bede dopóki beta nie spadnie. Ogólnie czuje sie dobrze wiec we wtorej zrobie bete i zobaczymy...
 
@martakratka nigdy się nie spotkałam z takim stwierdzeniem i z takim trwaniem krwawienia...mnie wręcz pilnowali i kazali się zgłaszac gdyby krwawienie nie ustapilo bo mogą byc tego zle konsekwencje .
Ja miałam betę ponad 60 tysiecy wyobraź sobie ile bym musiała krwawic czasu , a ja po zabiegu betę miałam jeszcze wysoką, a nie krwawilam kiedy ona spadała... wiec dla mnie to krwawienie 23dni to coś nie halo jest . Ale zrobisz jak uważasz

Sent from my SM-J500FN using Forum BabyBoom mobile app
 
Dzięki za gratulacje dziewczyny. Póki co trudno z bólem po cesarce, niestety naturalnie nie udało sie wywołałac, poród nie postępował.

Wiec teraz brzuszek do przejęcia :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Katarina91 cudowny synek! Gratulacje :) niech sie zdrowo chowa! :) mam nadzieje przejac Twoj brzuszek ;) (ale podziele sie z innymi ;) )

@Totois30 ja od poronienia przytylam chyba z 3 kg, normalnie pobilam rekord w wadze, 68 kg przy 170 cm, ale od jutro działam, bo dZisiaj na doła lampka wina i paczka chipsów z mezem w lozku :) i humor od razu lepszy :)

@zosiak ja tez przed @ i chyba przez to takie humorki...
Tez po poronieniu przytylam. Dogadzalam sobie orzeszkami i czipsami, a teraz dzinsy mi sie na dupsku rozrywaja. Ja zabralam sie za siebie w zeszlym tygodniu, ale waga stoi.
 
Dziewczyny, jestem w 17dc, jakies 2dpo. Strasznie bola mnie piersi, sa do tego gorace. Na pewno to nie objaw ciazy, bo na to, nawet gdyby to byla ciaza, to za wczesnie. Co to moze byc? Jakas choroba?
 
reklama
Do góry