reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@kb.karola90 przytulam wiem co czujesz bo noe raz sie z takim zachowaniem spotkalam i glupimi docinkami swoje tez przeplakalam tak naprawde nie znalazlam osoby z ktora moglabym o tym porozmawiac a tak mi tego brakowalo jedynie na forum dziewczyny.
@roki_1991 przytulam dzisiaj kiepski dzien jutro bedzie lepszy. Mnie pociesza fakt ze noedlugo wiosna;)
A ja czekam na @ nie chce skubanica przyjsc.
 
reklama
Dziewczyny dziękuję bardzo za wsparcie. Czuje się dosłownie jak jakiś odmieniec...nie mogę się zebrać do kupy. Cały czas wyje. Kuźwa mać :( ale.najlepsze jest to ze w pewnym momencie naprawdę już mało brakowało żebym się rozplakala i zmieniałam temat jak tylko się dało a ta dalej swoje. Już postanowiłam ze.następnym razem przy takiej akcji powiem rozmówcy co myślę o nim i jego takcie. Kurcze najgorsze jest to że w pt byłam u lekarza i on mnie chwalił tzn moje podejście, nawet.mu powiedziałam że przecież wiem że jeśli chce dalej walczyć to musze się trzymać i nie.mogę się załamać. A dzisiaj taką akcja i jestem powalona na łopatki...
 
@zosiak ja tez juz jedna noga w wiosnie:D mimo sniegu:D bedzie pieknie na wiosne ojeny! i cieplo! @kb.karola90 to wszystko Cie wzmocni:) niestety takie momenty sie zdarzaja i pewnie mi jeszcze wiele razy, ale grunt sie pozbierac:) nie kazdy ma takt ja to wiem, 7 lat starsza siostra mi napisala po wszystkim" o kurcze a tu wszyscy u mnie rodza bez problemow, pozytywniej nastepnym razem" :D ogolnie bym jej nie mowila gdyby mi nie kazala obiecac ze jak bedzie pozytyw to jej napiszę..no nic to;)
 
Ostatnia edycja:
@Totois30 no ja juz zaczelam myslec jak mowili dzisiaj o ociepleniu od razu usmiech na twarzy juz nie moge sie doczekac;)
@kb.karola90 nie powstrzymuj lepiej to z siebie wyrzucic porzadnie i wtedy zabrac sie za dzialanie najgorsza jest bezczynnosc z ktora zmagam sie rok bywalo roznie tak bardzo zazdroscilam staran nawet.
 
Zaraz stanę się zgorzkniałą zołzą która wszystkim mówi co o nich myśli i tyle :rolleyes: My juz doszliśmy do wniosku, że przy następnej ciazy będą wiedzieć tylko nasi rodzice i moje przyjaciółki...osoby na.które możemy liczyć...no i oczywiście Wy :-) :)
Tak bardzo chciałabym chociażby moc się już starać, ale musimy odczekać kilka.miesięcy, pocieszam się ze czas tak szybo leci...
 
@kb.karola90 ja też muszę poczekać jeszcze do starań, także czekamy razem.
@Totois30 badanie na celiakie z tego testDNA. To badanie mówi czy masz gen odpowiedzialny za celiakie.
Dzięki dziewczyny za wsparcie :* wiem że mogę na was liczyć, ale czuję się jak jakiś wyrzutek i nie mam sił i chęci się odzywać.... Czy jutro będzie lepiej? Nie sądzę, bo to nie jest pierwszy dzień doła :(
Dwa dni temu skończyła się @ ale dalej coś się brudzi i widzę momentami takie czarne skrzepy :(ehh... Trwała ta małpa 9 dni. Nigdy tyle nie miała... Mam nadzieję że już będzie czysto
 
reklama
@roki_1991 bidulko bez glutenu da sie zyc. Wystarczy chciec.
Mocno trzymam za Ciebie kciuki. Powodzenia w walce o potomstwo :*
@roxie123 jak dlugo jeszcze musisz czekac za wynikami??

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry