reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Totois30 do edit: wysłał mnie na szczepienia bo allo mlr mam 3,6% gdzie powinno być min 40 % :D i wg niego to jest przyczyna moich 2 strat... ale ze względu na moje przeciwciała i toczeń mojej kuzynki się na to nie zdecyduje, jedna dobra dusza odstąpiła mi wizytę bo tak to przez długie terminy miałam ja końcem maja ;/ skoro immunolog powinien zajmować się problemami typu ana ,to przynajmniej to skonsultuje z nim w razie wu i wracam do dr P. My się nie staramy wogole... boimy się... a tym bardziej,ze tak jak pisZesz zachodzę przez złote strzaly to już w ogóle...mąż strzelec wyborowy , ale ja bramka dziurawa :D ja poprzednie ciąże tylko na duphastonie wiec Czuje,ze to nie czas na tak radykalne posunięcia (tym bardziej ze Who tego nie zaleca i wykonuje się je tylko w Pln ;/) co najlepsze mój miejscowy gin powiedIal mi wczoraj ze mnie poprowadzi na accofiLu , sterydzie i clexane , wiec prócz dr P mam drugiego z obstawa leków zapewniona... kochana clexane to bardzo dobra droga , widzisz nawet tu po dziewczynach na forum ze one w 96% (tak na moje oko :D) są na takim leczeniu - steryd , acard , clexane - mimo ujemnego ana. Po histeroskopii odczekam z miesiąc i startuje ;* (oby!)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A przyblizylabys mi jeszcze co to allo mr? Ile kosztuja badania? Kurcze to faktycznie niski wynik, chociaz nie wiem co to:p szczepienia to chyba nie takie drogie, fajnie ze mozesz, ja z wysokimi ana pewnie nie a co do sterydu to boje sie na razie ale jak lekarz by dal to w sumie biore w ciemno;)
 
@Totois30 ja prócz cytokin to już wybadana jestem wzdłuż i wszerz , w Krk w Prokocimiu badałam allo mlr (dr mi tłumaczył,ze to jest parasol ochronny dla dziecka i powinien być min. 40% -mój organizm tego nie wytwarza) niby szczepienia maja na celu podnieść to allo, ale ja poświęciłam kilka nocy na studiowanie internetu i niestety one do mnie nie przemawiają.. (ja miałam chyba taki poziom jak Ty - Pcna ++ 26 ... wiec tu bankowo tez absolutnie nie) , do tego allo robi się tez test cytotoksyczny i te 2 badania wykonuje się z partnerem z którym chce się mieć dzieci - jaki jest właśnie poziom i czy ewentualnie mąż może być dawca szczepień , robiłam tam jeszcze te nk , badanie kir i właśnie to ana 3. Za ten pakiet badań ok 1300 Zł zapłaciłam

Na forum są dziewczyny gdzie allo mlr miały 0% i bez szczepień się udało , wiec tez liczę ze leki zadziałają i na mnie ...
 
@olaa90 no wlasnie ja nie wiem czy te wszystkie badania i leki na polepszenie wynikow to czesto nie nazbyt nowatorskie i do konca potrzebne:/ jak dlugo sie nie udaje to zawsze jakas pomoc w sumie chociaz u Ciebie moze to byc winowajca strat..ech nie wiem pojade do Pasnika to mi i tak pewnie wypierze mozg;) ale to fajnie ze miejscowy gin taki obeznany, chociaz tez sie roznie o tym accofilu slyszy, dziewczynom rozchodza sie cykle ale warto sprobowac tym bardziej ze u Ciebie zlote strzaly wiec sie tym dlugo faszerowac nie będziesz :)
 
@Totois30 wszystkie leki to wiesz jak to przy ciąży... ale my i nasze problemy ehh... obyśmy szybko o nich zapomniały ;* już rozumiem czemu niektórzy mówili zawsze,ze im mniej się wie tym lepiej się człowiek czuje... ja z tymi wynikami momentami czuje się wariatka i nawet z nikim o tym nie rozmawiam :D jak przypomnę sobie siebie w listopadzie 2017 a dzisiaj :o chyba powinnam być już na wydziale medycznym nie pedagogicznym :D mądrzejsza od telewizora haha
 
Dziękuję każdej z was za zyczenia
Zycze zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja życzy Foczka
 
1522527282-b6f91c6220cffb2c-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki zdrowych, spokojnych i radosnych świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie najbliższych! Smacznego jajka, mokrego Śmigusa-Dygusa i dużo dużo miłości [emoji195][emoji235][emoji214]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry