reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@membaris kochana dzieki za pamiec a nastroj hmm no jak to ja, stresik jest ale wierze ze bede mogla Wam przedstawic kto tam we mnie siedzi :-) o 17.30 mam wizyte wiec wieczorem dam znac :-) a pozniej wielkie oczekiwanie na Ciebie!:)
Ps. Ciąza i swięta sprawily ze jak stane jutro na wadze u lekarza to moge przejsc samą siebie :-D
@anja93 nie martw się ja też w tym miesiącu przytyłam i to niestety mam wrażenie że za dużo. Czekam z niecierpliwością na wiadomości :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No nie wyczekam.mialam napisac po 15 jak odbiore bete ale nawet na bete nie wyczekam wiec kupilam testa w aptece obok i zrobilam w przychodni. Cos mi sie spozniala @ miala byc w sobote ale ostatnio mialam bardzo skąpy @ wiec balam sie ze cos sie dzieje. A wczoraj wieczorem juz cycki zaczely bolec bolec..mialam nikomu nie mowic ale musze miec chociaz (aż) was zeby nie zwariowac:)
 

Załączniki

  • received_1681343855253535.jpeg
    received_1681343855253535.jpeg
    181,7 KB · Wyświetleń: 97
Ostatnia edycja:
@Totois30 no jesteś twardy zawodnik że tyle wytrzymałas aby nam nie powiedzieć a przed chwilą czytałam Twoje wpisy i kto by pomyślał :-) bardzo się cieszę. Że tak powiem juuuuuuuupi. Ściskam, przytulam i całuję mocno. Ładny prezent Ci zajączek przyniósł :p
 
Jeszcze w nd bylam czestowana nalewka cicoci ale mowie mojemu M nie no bo sie spoznia kto wie, ale bylam pewna ze nic..i ze przyjdzie. Dopiero wczoraj wieczorem uwierzylam jak podskoczylam i zabolaly cycki:) (taki mam test na bolace cycki-podskakuje) a nawet nie mialam testa w domu..bo zrobilam tydz temu bo cos mnie podbrzusie pobolewalo kilka dni wczesniej, biel mnie oslepila ale bylo duzo za wczesnie. Potem bylam pewna ze czekam na @ bo myslalam ze mam bole menstruacyjne.no dalej z szoku wyjsc nie moge. Bylam w szpitalu w dni plodne i wyszlam chyba jakas pozytywna ,M właśnie wyjezdzal, potulilim sie i pojechal:)
 
No nie wyczekam.mialam napisac po 15 jak odbiore bete ale nawet na bete nie wyczekam wiec kupilam testa w aptece obok i zrobilam w przychodni. Cos mi sie spozniala @ miala byc w sobote ale ostatnio mialam bardzo skąpy @ wiec balam sie ze cos sie dzieje. A wczoraj wieczorem juz cycki zaczely bolec bolec..mialam nikomu nie mowic ale musze miec chociaz (aż) was zeby nie zwariowac:)
Gratuluję :)
 
reklama
@martakratka, zostaw te starania, kochana, pisz do nas, odzywaj się, ale żyj wiosną, ciesz się tym co masz, jesteś młodą, piękną, zdrową dziewczyną, masz cudowną rodzinę, potrafiłaś poukładać sobie życie mimo, że nie wszystko szło jak z płatka. I to jest już mega wyczyn. Ciąża przyjdzie sama. Nie ma przeszkód żebyś zaszła. To co z tego, że nie od razu. Organizm sam najlepiej wie kiedy ma być boom. No, nie możemy wszystkie zachodzić na raz, bo położne i lekarze na porodówkach by powariowali. ;) Spróbuj na tych staraniach nie skupiać się na maksa, bo to bardzo przeszkadza. Buziak do góry, będziesz jeszcze wózek kołysać zobaczysz...
A jakos tak byle jak... dola mam i tyle. Odstawiam starania chyba calkiem. Wudocznie tak ma byc i musi nam starczyc mij mlody.
 
Do góry