reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Cześć. Jakby co, ja jestem i kibicuję staraniom, zielonym światłom i wszystkim szczęśliwym posiadaczkom fasolek dużych, małych i malutkich.:)
Ja dalej modlę się żeby dobrze się to wszystko kończyło. Czekamy na poniedziałkowy kariotyp naszej kruszynki. Ciężko jest o jakąkolwiek konsultację, bo w piątek większość lekarzy specjalistów rozpoczęła weekend majowy. Objeździliśmy specjalistyczne placówki w sobotę, żeby dowiedzieć się jak leczyć, wspierać, co można zrobić. Niestety, są tylko zabiegani lekarze dyżurujący, którzy nie są w stanie pomóc. Jeszcze zostały nam dwa miejsca na poniedziałek. Także nadal proszę o modlitwę, żeby nasza córeczka była zdrowa. Ja w piątek miałam lekką załamkę, ale i tak modlę się cały czas. Może Bóg ulituje się, wysłucha i pomoże.
Pozdrawiam Was i ściskam.:)
Modlę sie za Was ciągle. Musi byc dobrze. Nie ma innej opcji.
 
Cześć dziewczyny :) Jestem tu nowa, w marcu tego roku dowiedziałam się, że moja pierwsza wyczekiwana dzidzia to puste jajo płodowe i straciłam ją w 8 tyg. Teraz mój organizm wrócił do siebie, jestem po pierwszej miesiące, usg i wszystko jest ok, lekarz też dał nam zielone światło. Psychicznie wiadomo różnie, ale bardzo chcemy mieć dziecko i znów zaczynamy starania. Jestem pełna obaw o kolejną ciąże, ale mam nadzieję, ze będzie dobrze.
 
@ivvonka trzymam mocno kciuki za Waszą córeczkę.
@asiaxkk bardzo mi przykro ze Ciebie również to spotkało [emoji17]
Ja dziewczyny nareszcie wróciłam z Polski, jakoś przeżyłam ten wyjazd ale cieszę się ze już jesteśmy u siebie w domu.
 
@ivvonka Ja również cały czas mam nadzieje, ze będzie dobrze, myślami jestem z Tobą, z Wami. @asiaxkk przykro mi, ze również Ciebie to spotkało ;/ Dziewczyny, ja miałam zabieg łyżeczkowania 06.04 i wczoraj dostałam pierwsza@. Jest bardzo obfita, w sumie chodzę w podkładach. Cieszę się, ze przyszła tak szybko, nawet szybciej niż myślałam. Przed ciąża miałam cykl 24 dniowy a słyszałam ze zabieg traktujemy jak 1dc wiec powinnam dostać jutro. Na 9.05 umówiłam się do lekarza i dowiem się czy jest wszystko ok, oby. Raczej 3 cykle zaczekamy ze staraniem, mam nadzieje ze zielone światło będzie
 
reklama
Do góry