reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@porcelana poroniłam w lutym w 10 tyg., rozwój zatrzymał się na 8 tyg. Miałam zabieg, niestety u cioci z mojego szpitala nie przepisami mi antybiotyku więc trochę się nacierpialam. Teraz udało się po 2 cyklu. Byłam u 2 lekarzy i każdy powiedział, że mogę zacząć się starać od pierwszego. Tak też zrobiliśmy, udało się za 2
Ok, rozumiem teraz. Generalnie liczy się przyrost bety. Jeden wynik nic nie oznacza. Musisz powtórzyć wynik po 48 h, najlepiej o tej samej porze.
 
reklama
@porcelana poroniłam w lutym w 10 tyg., rozwój zatrzymał się na 8 tyg. Miałam zabieg, niestety u idioci z mojego szpitala nie przepisami mi antybiotyku więc trochę się nacierpialam. Teraz udało się po 2 cyklu. Byłam u 2 lekarzy i każdy powiedział, że mogę zacząć się starać od pierwszego. Tak też zrobiliśmy, udało się za 2
Swoją drogą, to też mi gamonie nie dali recepty na doksycyklinę... Zorientowałam się dopiero jak już dojeżdżałam do domu ze szpitala, że mam to zapisane w zaleceniach, a miałam 1,5 h drogi. Dali mi w szpitalu przed zabiegiem, potem zaraz po i na drugi dzień rano przed wypisem. Na szczęście mam znajomego w aptece i wydębiłam akonto, receptę dostałam od rodzinnego lekarza na drugi dzień i dowiozłam. Więc udało mi się nie przerwać serii antybiotyku.
W poniedziałek miałam zabieg, wczoraj mnie jeszcze cholernie bolało i krwawiłam dość mocno, a dzisiaj już bez bólu i tylko lekkie plamienia. Więc mam nadzieję, że dostanę zielone światło tak szybko jak Ty :-)
 
@alla31 czyli jesteś zabezpieczona lekami. To bardzo dobrze. Teraz niech tam malutkie się porządnie zagnieździ i niech rośnie aż urośnie.:)

@Cleopatra_83 Będzie ładniutka beta. :)

@porcelana lekarzy to trzeba pilnować, zwłaszcza w szpitalu, mają tam co robić i jak pacjent sam sobie nie posprawdza to czasem tak jest. Ja za którymś razem po zwolnienie lekarskie wracałam, ale akurat daleko nie doszłam, bo tylko do samochodu.:)
 
@Paulinax kciuki zaciśnięte :)

@alla31 poczekaj może jeszcze troszkę i nie nastawiaj się ani na najgorsze ani na wspaniałe wieści, wiem że ciężko.. Ale nie raz były przypadki dziewczyn u których usg nie wiele pokazało na dany tydzień a jednak później okazywało się że wszystko jest ok i ciąża się dobrze rozwija :)

@Cleopatra_83 trzymam kciuki za piękny przyrost bety :)
 
@porcelana poroniłam w lutym w 10 tyg., rozwój zatrzymał się na 8 tyg. Miałam zabieg, niestety u idioci z mojego szpitala nie przepisami mi antybiotyku więc trochę się nacierpialam. Teraz udało się po 2 cyklu. Byłam u 2 lekarzy i każdy powiedział, że mogę zacząć się starać od pierwszego. Tak też zrobiliśmy, udało się za 2
A wiecie, że ja nie dostałam żadnego antybiotyku po zabiegu...:errr: Nie pomyślałam w ogóle o tym w szpitalu...Ale wszystko jest w porządku :D
 
@anutka1988 ja też nie dostałam antybiotyku i 1,5 tygodnia później wyladowawyl ze stanem zapalnym endometrium:/ Teraz wszystko ładnie się pogoiło i mam odczekać te 2-3 cykle porobić badania i dojść do siebie psychicznie;*
@Cleopatra_83 mocno trzymam kciuki za piękne przyrosty :))
@Marika92 a co z Makiem?:)
 
@Syl92 no widzisz, na szczęście u mnie żadnych "niespodzianek" po zabiegu nie było. Nam też kazał odczekać 3 mies. Tak że w lipcu zaczniemy się starać :D Jestem dobrej myśli!
 
Ja też nie dostam antybiotyku i następnego dnia po wypisie wylądowałam na IP z takimi bólami, że chodziłam po ścianach. Na IP odwołali mnie z kwitkiem. Dopiero mój lekarz po 4 dniach przepisał mi antybiotyk i bóle przeszły.
 
Ja dostałam antybiotyk już przed zabiegiem i po też . Czuje się fizycznie super nic mnie nie boli , tylko z dźwiganiem uważam więc moja mała trochę poszkodowana ale za niedługo babcia przyjedzie to ja pobawi i nadrobi noszenie ;))
anutka1988 będziesz robić jakieś badania przed staraniami ?
 
reklama
Ja dostałam antybiotyk już przed zabiegiem i po też . Czuje się fizycznie super nic mnie nie boli , tylko z dźwiganiem uważam więc moja mała trochę poszkodowana ale za niedługo babcia przyjedzie to ja pobawi i nadrobi noszenie ;))
anutka1988 będziesz robić jakieś badania przed staraniami ?
Miałam robione anty-TPO i anty-TG, wyszło wszystko ok. Więcej badań doktor R. mi nie zlecił, a ja też nie będę się nakręcać i szukać na siłę przyczyny. Wierzę w to mocno, że w kolejnej ciąży wszystko będzie dobrze:) I na pewno udam się na usg genetyczne w I trymestrze do twojego doktora..
 
Do góry