reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Miałam robione anty-TPO i anty-TG, wyszło wszystko ok. Więcej badań doktor R. mi nie zlecił, a ja też nie będę się nakręcać i szukać na siłę przyczyny. Wierzę w to mocno, że w kolejnej ciąży wszystko będzie dobrze:) I na pewno udam się na usg genetyczne w I trymestrze do twojego doktora..
W szpitalu miałaś to robione ? Nie wiem co to za badanie ? No ten od prenetalnych rozmowny nie jest ale specjalista dobry

Sent from my SLA-L22 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
@anutka1988 no to świetnie, że chociaż powikłania żadne Cię nie męczyły:* Kurde..a mi zlecił stos badań:/ Ooo to będziemy obie szaleć w lipcu:) trzymam mocno kciuki:) a dostałaś już @?
 
@anutka1988 no to świetnie, że chociaż powikłania żadne Cię nie męczyły:* Kurde..a mi zlecił stos badań:/ Ooo to będziemy obie szaleć w lipcu:) trzymam mocno kciuki:) a dostałaś już @?
Ja to bym chciała żeby mi zlecił tyle badań, byłabym spokojniejsza...ale wiesz jak to jest na fundusz... Tak, dostałam @ 5 tyg po poronieniu, trwała 7 dni i była baaardzo obfita :errr:. Dziewczyny, czy powinien mi już zrobić cytologię? Bo wczoraj dalej mnie nie zbadał i nie zrobił cytologii. Pewnie trzeba będzie prywatnie zrobić...
 
@anutka1988 Mi zlecił tylko wszystko prywatnie, bo na NFZ nie wiele co by mógł:/ Drogie są strasznie,ale stwierdziliśmy z T, że chcemy mieć "spokojną" głowę przy dalszych staraniach :( Mam nadzieję,że i moja @ się wkrótce pojawi.
Wyniki histopatologiczne mój lekarz skomentował, że wyszły jak większość, czyli nic nie wniosły:/
 
@anutka1988 Mi zlecił tylko wszystko prywatnie, bo na NFZ nie wiele co by mógł:/ Drogie są strasznie,ale stwierdziliśmy z T, że chcemy mieć "spokojną" głowę przy dalszych staraniach :( Mam nadzieję,że i moja @ się wkrótce pojawi.
Wyniki histopatologiczne mój lekarz skomentował, że wyszły jak większość, czyli nic nie wniosły:/
To na NFZ nie ma tych badań? A co ci zlecił? Na pewno się niedługo pojawi @. Ja dostałam 5 tyg po. A ty ile jesteś po zabiegu?
 
reklama
Dziewczyny naprawde polecam wam robic badania, lista jest tez na profilu @nafoczka , moze sie okazac ze objawow nie ma , jedynym noga byc poronienia..a dzieki badaniom mozna zapobiec nieszczesciom, wyniki negatywne uspokajaja, to tez wyniki:) ja wydalam ponad 1000 na badania i ponad 1000 na specjalistow, nie kazdy to robi, czasem nie trzeba, ale ja np potrzebuje wiedziec co i jak
 
Do góry