reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@kasiula222 dopiero pierwszy, tyle ze się trochę nastawiłam bo w ostatnie dwie ciąże w pierwszym cyklu zachodziłam. Widocznie mój organizm nie jest jeszcze gotowy.
 
Kochane moje, wlaśnie wróciłam od męża ze szpitala. Ma zapalenie tej jednej nerki. Szkoda ze go nie zdiagnozowano 2 dni wcześniej bo z tego co czytałam ból mial porównywalny do porodu ale teraz przynajmniej dostaje kroplowki to mu łagodzi a i ja nie muszę patrzeć jak cierpi. Teraz zrobili mu już chyba wszystko co się dało I tylko śmiał się ze tylko do ginekologa go nie wysłali ;) limit wyczerpalam ja :p

@agatush @ivvonka @Totois30 ♡ oraz cała reszta pamietajacych duszyczek :
 
@Cleopatra_83 bardzo ładnie.:)

@nafoczka, długo to trwało, ale dobrze, ze jest diagnoza i coś już robią żeby ulżyć w cierpieniu. Dalej będę zdrowaśki wysyłać. No niech zdrowieje szybko ten Twój człowiek. :)

@jagoda87 eh, no widać to jeszcze nie ten cykl. Trzeba poczekać. Wesoło nie jest jak taki nieproszony gość wpada. Nie martw się, jeszcze na pewno przyjdzie Twój czas.:)
 
@nafoczka o matko facet i bóle podobne do porodu? To sie w glowie nie mieści , to teraz przy przeziebieniu juz chyba bedzie twardszy niz typowi faceci. Zdrowia duzo niech juz tylko odpoczywa regeneruje sie zeby zdrowiutki byl!
 
reklama
@nafoczka zdrowia dla M. Szkoda że tak długo to trwało. Ale ważne że już wiedzą i działają i M będzie zdrowieć. Oby nastąpiło to jak najszybciej.

@jagoda87 przykro mi ale może tak jak piszesz organizm jeszcze nie gotowy i uda się następnym razem.

@Totois30 ja tam wiem że wszystko będzie dobrze na tych.prenatalnych. tego mocno Ci życzę.

@membaris @anja93 co u Was?
 
Do góry