reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Widzialam wczoraj w tv reklame testu ktory pokazuje ktory to tydzien ciazy :D ciekawe jakoe sa efekty:D @jagoda87 nie wiem co doradzic:/ dziwne tez mi sie wydaje ze w ogole cos pokazywalby test juz drugi cykl z rzedu, kiedys czytalam ze to tez nie swiadczy za dobrze:/ ale na razie badzmy dobrej mysli i cierpliwie czekajmy:* ale cholera ta beta duzo by dala..ech dziwny kraj:/ @Malaga00 tez tak mowilam ze trzeba poczekac na swoj cudek. No nic kochana na razie probujcie ja generalnie mialam plan B i C ale na razie Ci nic nie proponuje ale pamietaj ze jakby cos nie daj bose nie szlo to jest kilku specjalistow w kraju ktorzy kazdej babeczce zalatwia dzidziusia:p ja mialam juz plan sie zapisywac ale nie zdazylam:)

We Włoszech sa te testy. Sa z takim elektroniznycznym ekranem i wyslwjetla się tydzień ciazy . Kosztuja około 80 zł
 
reklama
Dziewczyny czy w ciąży można pić wapno?? Użarła mnie mucha końska i zaczynam puchnąć i zastanawiam się czy mogę wypic wapno a może przypadkiem jakimś cudem jestem w ciąży...
 
Ostatnia edycja:
Kochane czy według Was mogła być owulacja? Dziś 14dc, a od piątku powolewa brzuch i jajnik :/ Starsznie mnie to dziwi, bo moje cykle też ponad 30 dni były, no ale...dla mnie lepiej:) W załączniku zdjęcia testów z czwartku,piątku i soboty :*
 

Załączniki

  • IMG_20180715_211105.jpg
    IMG_20180715_211105.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 122
Witajcie nowe dziewczyny :** Przykro mi, że tu jesteście,aleee to miejsce daje nadzieję na szczęśliwe macierzyństwo :) Tego Wam życzę:*
Trzymam kciuki za testujące! Mam nadzieję,że moje słowa o tym, że będę w tym cyklu w ciąży się sprawdzą :)
 
Kochane czy według Was mogła być owulacja? Dziś 14dc, a od piątku powolewa brzuch i jajnik :/ Starsznie mnie to dziwi, bo moje cykle też ponad 30 dni były, no ale...dla mnie lepiej:) W załączniku zdjęcia testów z czwartku,piątku i soboty :*
Moim zdaniem jeszcze nie. A.poza.tym jak test owulacyjny jest pozytywny to owulacja jest po 24-36h.
 
@Syl92 zrob dzis i jak bedzie slabsza tzn ze wczoraj byl pik i owu masz 24-36 h po tym teście z najmocniejsza krecha. tzn bardzo umownie mozna powiedziec ze dobe pozniej zeby uogolnic. Ja czasami mialam tylko taka kreche najmocniejsza na drugi dzien lzejsza i wlasnie wtedy jak byla juz ta lzejsza, byla owu mniej wiecej,
 
No właśnie mi też się wydaje, że to nie okolice owulacji..ale w zeszłym cyklu miałam podobne wyniki a była owulacja w tym czasie,a od piątku czuję bóle prawego jajnika jak podczas tamtej owulacji i głupieje :/
 
reklama
Do góry