reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Oczekujaca123 pieknie to napisalas, zgadzam sie. I nie ma sie co licytowac kto ma gorzej, czyja tragedia wieksza. Tylko w chwili, kiedy jest sie na dnie, kiedy czujesz, ze juz gorzej byc nie moze, i ze to wlasnie tu i teraz spotyka CIEBIE najwieksza tragedia, i kiedy oczekujesz choc krzty zrozumienia, takiej zwyklej ludzkiej empatii, a tu zamiast tego slyszysz tekst, ktory odbiera Ci resztki checi do zycia, to serio, tylko usiasc i plakac.
Jestem z okolic Wawy, mam dwoch ginow, pewnie jakbym znalazla jeszcze trzeciego, to moze moglabym stwierdzic, ze moj gin( w trzech osobach) jest ok, Ci dwaj sie uzupelniaja, choc to i tak nie jest w 100% to co bym chciala. A dodam, ze jestem bardzo wymagajaca. Co do wieku, czuje, ze jestem z naszego grona najstarsza, w pazdzierniku skoncze 41 lat.

@Destino badalas prl z obciazeniem, czy juz wyjsciowa byla podwyzszona?
Wiecie co, wlasnie mi sie polkule zderzyly, moj ostatni @ tez juz nie byl taki jak zawsze, po dwoch dniach @byl prawie koniec, potem na 3 dzien tez malo, dopiero 4 znow sie rozkrecilo. Nie podejrzewalam jednak, ze to bedzie oznaka czegos takiego.

@roki_1991 jestes kochana, szkoda, ze nie moge Cie przytulic i wycalowac.
 
reklama
@hona w zasadzie to jak zbadalam po obciazeniu i zwykla, to bylo ok. Nie dawalo mi to spokoju i powtarzalam hormony co 2 mc. W koncu po pol roku prolaktyna wyszla lekko poza norme. Tylko jeden gin na to zwrocil uwageci przypisal bromergon. Tylko trzeba go brac w dawce 2x1 w innym wypadku nie ma sensu, bo mniejsza dawka to placebo. Tak mowil mi endokrynolog.
 
@Destino a jak Ty sie czulas po takiej dawce? Ja przy pol dziennie potrafilam zasnac z kanapka w reku, masakra. Chociaz to byl drugi raz jak bralam bromka, pierwszy byl zdecydowanie gorszy.
Mam taki metlik w glowie, nie wiem co myslec. Poczekam chyba do przyszlego tygodnia na @, jezeli sie nie pojawi, to ide do gina.
 
@hona w zasadzie to jak zbadalam po obciazeniu i zwykla, to bylo ok. Nie dawalo mi to spokoju i powtarzalam hormony co 2 mc. W koncu po pol roku prolaktyna wyszla lekko poza norme. Tylko jeden gin na to zwrocil uwageci przypisal bromergon. Tylko trzeba go brac w dawce 2x1 w innym wypadku nie ma sensu, bo mniejsza dawka to placebo. Tak mowil mi endokrynolog.
Głupoty gada ;) ja biorę pół tab dziennie i z prolaktyny 28 w ciągu 3 tyg zeszło mi na 7
 
@hona u Ciebie to faktycznie może być prolaktyna. Ja przy bromku widziałam białe myszki :-) także wiem o czym mówisz. Niestety wszystkie te leki robią taką wodę z mózgu. Potem brałam inne i jakoś bardzo lepiej nie było. Jak ja Ci życzę tej wymarzonej córci. A czasem jak ktoś coś powie to lepuej jakby milczal. U mnie mistrzem w tym jest moja mama. Ja w okolicy nie mam żadnego seansów gina niestety. Muszę aż 120km do Łodzi jeździć. I tak całą ciążę. Ale cieszę się że zdecydowalam sie tam rodzić.
 
@paulina1994 endo nie chodzilo o to, czy zbije prolaktyne czy nie, ale jak wplywa na cialo.

@hona owszem bylam senna. Tylko bromka wprowadzalam powoli. Najpierw 1/4 tabletki, potem pol, a dopiero potem cala. Trwalo to chyba ze 2-3 tygodnie. Mialam rozpisane na kartce. Nie wiem czy ja jeszcze mam. Poszukam potem, bo teraz maly lazi
 
Mnie dwa razy na dobrą stronę nawracał duphaston. Ale owulacje raczej były do tej pory, bo zawsze mnie bolał któryś z jajników. I mówiłam: oho, za dwa tygodnie będzie okres. A teraz coś się zablokowało.
 
reklama
Dziewczyny. Mam pytanie z totalnie innej beczki. Czy któreś z was przeglądają forum na telefonie bezpośrednio z przeglądarki i pojawia wam się co chwile komunikat że wygrałyscie iphona?? Bo mi co chwile wyskakuje ta strona, mecz zakręcić kołem... I to kurde tylko z forum, z żadnej innej nie. I już mnie to wkur... Delikatnie mówiąc
 
Do góry