reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
To chyba coś z nazwą poplatala... A jakie są na zespół antyfosfolipidowy? Jeszcze toczenie badalam i czekam na wynik. Lekarz nie zwrócił mi uwagi wcześniej na TSH a w ciąży wynik miałam taki sam
 
To chyba coś z nazwą poplatala... A jakie są na zespół antyfosfolipidowy? Jeszcze toczenie badalam i czekam na wynik. Lekarz nie zwrócił mi uwagi wcześniej na TSH a w ciąży wynik miałam taki sam
Lekarze czesto olewaja tsh. A to duży blad.
Tsh musi byc max 2.
Jesli chodzi o normy to nawet w ciazy jest max 2.32 w 1 trym.
 
@Oczekujaca123 Zastanawia mnie tylko to wahania bo wcześniejsze badania robiłam na początku września. Czy to mogło wzrosnąć po poronieniu i teraz jestem 3 dni po @

A może to właśnie szalejąca tarczyca w ciąży była przyczyną straty? Bo tsh lubi w ciąży żyć swoim życiem. Ja miałam od zawsze tsh w granicy 1.8. Nie ważne czy w ciąży czy nie. Moja gin mówiła okej. Naprotechnolog przepisał mi jodid żeby pomóc tarczycy. I faktycznie. Teraz badałam tsh i jest 1.56 więc coś w tym jest ;)
 
reklama
Ja wcześniejsze miałam w porządku bo 1.5 sprawdzałam właśnie. Także teraz mi wzrosło. Może to przez ten stres. Jeszcze powtórzę badania przed sama wizyta. Bo idę dopiero 8 i zobaczę jak wyjdzie i co mi podpowie lekarz :) nie będę teraz niepotrzebnie się stresować i nakręcac :)
@roki_1991 oczywiście też wezmę to pod uwagę :) sprawdzę za tydzień czy coś się zmieniło chociaż wiem, ze stres i nerwy maja wpływ na wzrost TSH. dziękuję Ci za podpowiedź będę pytać lekarza :) a jak u Ciebie samopoczucie ? :) kiedy teraz masz wizytę?
 
Ostatnia edycja:
Do góry