reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@xszaracodziennosc pakiet z luxmed ma firma ubezpieczeniową mfind patrzyła dzisiaj oferty.
@Lu_cy a nie masz nr prywatnego do ginekologa. Pamiętam że jak miałam problemy z plamieniem to dał mi nr prywatny i powiedział aby dzwonić a jeśli nie odbiera to sms-a pisać
 
reklama
@xszaracodziennosc pakiet z luxmed ma firma ubezpieczeniową mfind patrzyła dzisiaj oferty.
@Lu_cy a nie masz nr prywatnego do ginekologa. Pamiętam że jak miałam problemy z plamieniem to dał mi nr prywatny i powiedział aby dzwonić a jeśli nie odbiera to sms-a pisać
Mam, tylko on jest na konferencji w Rzymie.. napisałam mu smsa, jak nie odpisze to spróbuje zadzwonić o 20. A jak nie odbierze to chyba nie wezmę tego acardu
 
@Lu_cy przy krwawieniu zawsze w pierwszej kolejnosci odstawia sie acard. On nie jest tak potrzebny jak heparyna. W ciazy z synkiem odstawilam i nie wrocilam, bo krwawilam do 14tc. W obecnej ciazy w ogole nie bralam, a krwawilam do 14tc i kilka dni temu znowu, choc juz po 20tc.
 
@Lu_cy przy krwawieniu zawsze w pierwszej kolejnosci odstawia sie acard. On nie jest tak potrzebny jak heparyna. W ciazy z synkiem odstawilam i nie wrocilam, bo krwawilam do 14tc. W obecnej ciazy w ogole nie bralam, a krwawilam do 14tc i kilka dni temu znowu, choc juz po 20tc.
Właśnie pamietalam że ktoś miał taka sytuację. W takim razie muszę to odstawić
 
@Lu_cy odstaw ze spokojem. Wazne bys heparyne brala. Acard powoduje, ze nawet najdrobniejsze ranki sie nie goja, bo plytki krwi sie nie sklejaja i dziala w ciele do 7 dni. Wiec spokojnie mozna odstawic. Heparyna zabezpiecza przed skrzepami, ktore robia sie w srodku w zylach, wiec nic zlego nie powinno sie dziac. Wiekszasc krwawiacych i plamiacych odstawia acard i pomaga. A do wytworzenia sie lozyska czyli do ok 14tc takie akcje moga sie zdarzyc. Oby nie, bo to nieziemsko stresujace i zawsze trzeba konsultowac.
 
U mnie dzisiaj plamienie. Rano troszkę różowawej krwi, wieczorem też poleciało troszkę krwi, ale brązowawej. Brzuch boli, zrobiłam termofor i trzymam na brzuchu (gorąca woda w plastikowej butelce owinięta w szmatkę), bo cały rwie. Coś jest nie tak. Nie rozkręca się ten okres tak, jak powinien. Czuję się taka pełna. Szyjka ewidentnie zmieniona, jakby wszystko w środku takie pogrubione. Kłuje mnie na środku. Nie wiem, co się ze mną dzieje. :( :( :( :( :( Leżę. Kiedyś tego nie było. Pojadę na instytut przyjęć, bo nie wytrzymam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@Dzoana88 tak clexane to heparyna drobnoczateczkowa, rozrzedza krew a gdy ma sie mutacje jest problem z krzepliwoscia i robia sie skrzepy ktore odcinaja dzidzi dostep pożywienia. Jak masz pakiet to super, rob i czekaj spokojnie na wynik:) niestety wszystkim dziewczynom wychodzi jakas mutacja o_O ale one chociaz czesto sa wskazaniem do przepisania clexane na ryczalt czyli duzo taniej. Sa tez tanie zamienniki ale rozne opinie na ich temat moj gin jest przeciwko i szanuje jego zdanie. No niestety duzo kwasu foliowego to niedobrze bo to znaczy ze sie odklada w postaci homocysteiny i jest toksyczny. Ale na spokojnie ta homocysteina wazna bym piwiedziala bo jak wysoka to do staran dziewczyny zbijaja i faktycznie zachodza wtwdy w ciaze jak jest dobry poziom:) a to niedrogie jest:)

A co do badan i cen roznia sie ze niesamowicie. U mnie badanie potrafi byc 100% drozsze w innym labo. Warto podzwonic i przewertowac cenniki:)
Rozumiem :rolleyes: jutro rano ide na krew. Zbadam ta homocysteine oraz wit b12. I moze tez przy okazji ta wit d bo tez nie sprawdzalam jeszcze.
 
reklama
Do góry