reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej dziewczyny u mnie okresu brak a już 5 tyg od zabiegu. Niedługo zacznę się martwić .
Ela ja nie jem pieczywa białego . I teraz nawet przestałam słodzić .. Dziś cukier naczczo 105 więc może się unormuje .
Oczekujaca jak twoje cukry ?
O dziwo niskie.... az czasem sie przerazam [emoji14] dzis na czczo 68. A tak na co dzien to ok 80
Po posilkach max 115 ale najczęściej ok 90.
 
@Oczekujaca123 to cukier masz super [emoji14] a jak tam się czujesz?:)
Kiepsko... dzis myslalam, ze umieram. Doslownie. Bylam w kuchni nagle zaczelo mi byc niedobrze, mialam wrazenie , ze mam sraczke (sory za doslownosc) i nagle zaczelo mi sie wszystko rozmazywac. Nie wiedzialam co sie dzieje, kręciło mi sie w glowie nie umialam ustac na nogach.. ledwo doszlam do kanapy
.polozylam sie, i tak leze... jak wstalam do wc to bylam cala blada... po chwili doszlam dp siebie ale caly dzien mam silny bol glowy.... cisnienie ok, cukier ok... nie wiem co soe stalo... nigdy tak nie mialam. Myslalam , ze to koniec ze mna ;/
 
Kiepsko... dzis myslalam, ze umieram. Doslownie. Bylam w kuchni nagle zaczelo mi byc niedobrze, mialam wrazenie , ze mam sraczke (sory za doslownosc) i nagle zaczelo mi sie wszystko rozmazywac. Nie wiedzialam co sie dzieje, kręciło mi sie w glowie nie umialam ustac na nogach.. ledwo doszlam do kanapy
.polozylam sie, i tak leze... jak wstalam do wc to bylam cala blada... po chwili doszlam dp siebie ale caly dzien mam silny bol glowy.... cisnienie ok, cukier ok... nie wiem co soe stalo... nigdy tak nie mialam. Myslalam , ze to koniec ze mna ;/
W ciąży takie rzeczy mogą się dziać :) tym nie masz co się martwić. Brzunio już widoczny? :) który to już tydzień?
 
Ostatnia edycja:
@Dzoana88 Wynik powyżej 15 świadczy, że była owulacja. Także jest dobrze :)

@Ela93 Jak byłam w ciąży, to wiedziałam, że u mnie tylko babcia miała cukrzycę. No a parę lat później okazało się, że cukrzycę ma też mój brat i moja mama (wówczas o niej nie wiedzieli).

@Oczekujaca123 Na początku ciąży to przyczyną zawrotów głowy jest najczęściej spadek ciśnienia. Może spróbuj sobie jakąś małą kawkę wypić? AA - i pamiętaj by nie wstawać zbyt gwałtownie - przynajmniej u mnie szybkie poderwanie się do pozycji pionowej oznaczało zawroty głowy.
 
W ciąży takie rzeczy mogą się dziać :) tym nie masz co się martwić. Brzunio już widoczny? :) który to już tydzień?
Ja tak nigdy nie mialam tymbardziej ze to bol dosc silny atak ledwo dalam rade dojsc do lozka opierajac sie o ściany nie wiem czy to normalne... :( dzis skonczony 8.nie wiem jak to liczyc czy slonczony 8 i zaczyna sie 9 czy po prostu 8 [emoji14]
Jutro ide do gin po zwolnienie to jej powiem o tych zawrotach i zlym samopoczuciu. Ciekawe czy zrobi mi usg skoro mialam w piatek, ale martwie sie xzy u dzieckakow wszystko ok.. :(
Brzuch wywalilo mi jakos tydzien temu... wyskoczył jakbym byla w 5 miesiacu , nie da sie ukryc
 
reklama
@Dzoana88 Wynik powyżej 15 świadczy, że była owulacja. Także jest dobrze :)

@Ela93 Jak byłam w ciąży, to wiedziałam, że u mnie tylko babcia miała cukrzycę. No a parę lat później okazało się, że cukrzycę ma też mój brat i moja mama (wówczas o niej nie wiedzieli).

@Oczekujaca123 Na początku ciąży to przyczyną zawrotów głowy jest najczęściej spadek ciśnienia. Może spróbuj sobie jakąś małą kawkę wypić? AA - i pamiętaj by nie wstawać zbyt gwałtownie - przynajmniej u mnie szybkie poderwanie się do pozycji pionowej oznaczało zawroty głowy.
Ja stalam w kuchni nie bylo gwałtownych ruchów, biore tabletki na cisnienie , mierzylam jak doszlam troche do siebie i mialam 125/80 potem caly dzien ol 130/80 czyli w normie. Tez myslalam ze moze cukier albo cisnienie ale nie.. nagly ruch tez nie :(
 
Do góry