reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
To nie ciekawie się z Tobą dzieje kochana może tak hormony szaleją . Cukry masz dobre . Też bym takie chciała ;) Powiedz co jesz że je tak opanowalas ? Bo pamiętam że też naczczo miałaś podwyzszony
 
@martakratka dawno mnie nie było na tym wątku, przerzucilam się na lutówki całkowicie. Jak tam u Ciebie? Ty już przy końcówce już, na grudzień masz termin,prawda? :) jak się czujecie?
U mnie ok :) Termin mam na 14.12.W piatek bylam na wizycie. Lekarz mi powiedział ze moze byc wczesniej. Maly wazy juz 2700g, obniżył sie juz i szyjka sie skraca... Mam nadzieje ze bedzie wczesniej bo chcialabym byc na swieta juz w domu... A co u Ciebie?
 
Kiepsko... dzis myslalam, ze umieram. Doslownie. Bylam w kuchni nagle zaczelo mi byc niedobrze, mialam wrazenie , ze mam sraczke (sory za doslownosc) i nagle zaczelo mi sie wszystko rozmazywac. Nie wiedzialam co sie dzieje, kręciło mi sie w glowie nie umialam ustac na nogach.. ledwo doszlam do kanapy
.polozylam sie, i tak leze... jak wstalam do wc to bylam cala blada... po chwili doszlam dp siebie ale caly dzien mam silny bol glowy.... cisnienie ok, cukier ok... nie wiem co soe stalo... nigdy tak nie mialam. Myslalam , ze to koniec ze mna ;/
A ten cukier na czczo nie za niski 68?? Norna chyba zaczyna się od 70
 
A ten cukier na czczo nie za niski 68?? Norna chyba zaczyna się od 70
Dzis tylko taki.mialam nie wiem czemu. Mala kolacja, poszlam wczesnie spać, od 4-5 nie umialam zasnac potem zasnelam obudzilam.sie przed 8 i wynik 68.

@kasiula222 pisalam juz Ci ostatnio co jem i w sumie nic nie zmienilam. Cukier sam sie unormowal
Ja nigdy nie mialam.problemu, moze to byl chwilowy kryzys organizmu ;p
 
Dzis tylko taki.mialam nie wiem czemu. Mala kolacja, poszlam wczesnie spać, od 4-5 nie umialam zasnac potem zasnelam obudzilam.sie przed 8 i wynik 68.

@kasiula222 pisalam juz Ci ostatnio co jem i w sumie nic nie zmienilam. Cukier sam sie unormowal
Ja nigdy nie mialam.problemu, moze to byl chwilowy kryzys organizmu ;p
Faktycznie pisałaś mi. Ja to mam głowę . To może i u mnie się unormuje .
 
A jesz regularnie, pelnowartosciowe posilki? Wstajesz o konkretnej porze?
Właśnie teraz się staram jeść 5-6 posiłków a wcześniej jadłam zazwyczaj 3 . Z tym wstawaniem jest tak że właśnie trochę za dużo spie bo o 10 się kładę i przed 8 wstaje , zanim zrobię śniadanie jest wpół do 9. Więc to chyba z duze odstępy od posiłku
 
reklama
U mnie ok :) Termin mam na 14.12.W piatek bylam na wizycie. Lekarz mi powiedział ze moze byc wczesniej. Maly wazy juz 2700g, obniżył sie juz i szyjka sie skraca... Mam nadzieje ze bedzie wczesniej bo chcialabym byc na swieta juz w domu... A co u Ciebie?
No to cudnie :) już tak niedługo! A dopiero pamiętam Twoje testy, pierwsze badania... ah :) cieszę się,że wszystko przebiega tak dobrze.

U nas już 27tc :) synek też duży,bo waży 1200g. Ogólnie wszystko dobrze :) oby tak dalej.
 
Do góry