reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Oczekujaca123 ze mnie też się tak leje. Jak rano wstanę to bez wkładki ani rusz. Zaraz cała bielizna mokra. Już dawno nie biorę luteiny, wymazy czyste a leje się ze mnie okropnie. Wczoraj na wizycie szyjka 5.81 [emoji15] chyba taki nasz urok z tymi upławami. Dzisiaj znowu zaniosłam wymaz, tym razem pobrany przez lekarza i zrobię w ŚLA. Ale i tak podejrzewam że nic nie będzie. Może to taki czas, ja jestem tydzień przed Tobą bo mam 23+5
 
reklama
@Oczekujaca123 Hahaha - o tym nie pomyślałam. A co do żelaza - to dobrze jest dodatkowo przyjmować witaminę C i jeść kiszonki, bo one zwiększają jego przyswajalność. Warto zrezygnować z herbaty i kawy, gdyż te natomiast zawierają teinę (kofeinę), która utrudnia jego przyswajanie. I warto jeść cebulę i czosnek, gdyż związki siarki znacząco zwiększają przyswajalność żelaza. Więcej nie pamiętam, ale jak sobie w pamięci pogrzebię, to może jeszcze coś przypomnę [emoji14]
AAA - słyszałam kiedyś taki sposób, by nadziać jabłko gwoździami (ale takimi z żelaza :p), zostawić na noc, a potem zjeść (oczywiście samo jabłko, bez gwoździ). Ja nie próbowałam, ale słyszałam głosy, że działa :p
Chyba bym umarła martwiac się , że od tych gwoździ dostanę jakiegoś zakażenia :D
Hmm faktycznie ostatnio mniej u nas czosnku i cebuli , ale tata mi wczoraj ugotowal "wodzionke" kto że Śląska ten wie że to zupa megaaa czosnkowa :D
Zanotuje wszystko i będę działać. Patrząc w osttanim czasie.to.moje menu faktycznie ubogie.... eh...
A ta Wit C w ciąży to w jakiej dawce można?
Bo mam taką 1000 ale to chyba za dużo?

A co do strachu M o mnie to ostatnio myślalam, że zejdę na zawał jak w środku nocy mną trzęsie i pyta co się dzieje ?!?! A ja mówię że śpię ! Na co on "przecież kaszlalas, myślałem że się dusisz..." :p.mialam niezły ubaw. Albo wstaje w nocy do wc i ledwo się ruszam z łóżka A on wyskakuje, że "co się dzieje ?!, czy coś mnie boli?..." więc mu tylko odpowiedziałam że pęcherz bo chce.mi się sikac to chyba mu się głupio zrobiło bo rano udawał że nic nie pamięta:p
 
@Oczekujaca123. Ja miałam podobnie tylko ja nie zdążyłam zająć się szykowaniem wyprawki. Tez pomyślałam ze na pewno jest dobrze i tez czułam sie szczęśliwa. I chwilę po tym stało się cos najgorszego. I pewnie dlatego teraz boje sie myśleć ze będzie dobrze. A mąż jak widać bardzo sie o Ciebie martwi i też tak samo jak Ty boi się ze coś nie daj Bóg będzie nie tak
 
Albo on mnie [emoji14] pytaniem co 5 minut jak się czuje i pytając się mnie za każdym razem kiedy wstaje z kanapy do wc czy coś się dzieje [emoji1787][emoji1787][emoji1787] najwyżej razem pójdziemy do psychiatryka... ;p

Wczoraj na rozmowie z psycholog powiedziałam, że w końcu po ciąży będę sobą, e będę normalna - teraz siebie nie poznaje.. Ale.. uświadomiła mi że wtedy będę jeszcze bardziej matka wariatka ;p ale da się z tym żyć :)

Odebrałam wyniki badań..
Macie pomysł jak walczyć z anemia? Od ponad 2 miesięcy biorę thardyferon A wyniki ciągle takie same :/
Jem szpinak, pije pokrzywe....
Zobacz załącznik 946631
A próbowałaś soku z buraka?
 
A próbowałaś soku z buraka?
@Magierowa Do stycznia piłam codziennie zakwas z buraka i i tak wyszła anemia :(
Mam cukrzyce ciążowa i póki co uregulowana ale z sok z buraka jako 1 z niewielu produktów wywalił mi cukier :( więc miałam zakwas... Ale nie pomógł

@aanakow111 no wiem, że się martwi to jest słodkie czasem śmieszne ale jak jest w domu i pyta o to 10 razy ;p to głowa boli :D

Niestety takie wspomnienia z nami zostaja, mimo, że wydaje nam, że coś jest ok to jednak nasz mózg po swojemu reaguje... I przypomina sobie wcześniejsze reakcje...


Postanowiłam nauczyć się robić na drutach...jakkolwiek to brzmi. Czy która tu ogarnia ? I.moglaby na priv doradzić od czego zacząć? Co kupić? Chciałabym zrobić kocyki dla dzieci :)
 
@Magierowa Do stycznia piłam codziennie zakwas z buraka i i tak wyszła anemia :(
Mam cukrzyce ciążowa i póki co uregulowana ale z sok z buraka jako 1 z niewielu produktów wywalił mi cukier :( więc miałam zakwas... Ale nie pomógł

@aanakow111 no wiem, że się martwi to jest słodkie czasem śmieszne ale jak jest w domu i pyta o to 10 razy ;p to głowa boli :D

Postanowiłam nauczyć się robić na drutach...jakkolwiek to brzmi. Czy która tu ogarnia ? I.moglaby na priv doradzić od czego zacząć? Co kupić? Chciałabym zrobić kocyki dla dzieci :)
Kurcze to sama już nie wiem, a czerwone mięso jesz?
 
Jezu ja tez zaczynam świrować na poważnie.
Wmawiam sobie, ze moje dzieciątko już na pewno nie żyje.. zniknęły mi wszystkie objawy, piersi mnie nie bolą, nie są tak nabrzmiałe. Najchętniej pojechałabym na IP ale co im powiem? Zróbcie mi usg bo zeświruje?!
Boże nie wytrzymam tygodnia jeszcze do wizyty.. siedzę i płacze
 
Jezu ja tez zaczynam świrować na poważnie.
Wmawiam sobie, ze moje dzieciątko już na pewno nie żyje.. zniknęły mi wszystkie objawy, piersi mnie nie bolą, nie są tak nabrzmiałe. Najchętniej pojechałabym na IP ale co im powiem? Zróbcie mi usg bo zeświruje?!
Boże nie wytrzymam tygodnia jeszcze do wizyty.. siedzę i płacze
Justyndziuk wdech, wydech. Objawy nie świadczą o tym czy dzidzia żyje czy nie. Boli Cię coś? Plamisz? Pomysl sobie tak jak ja myślałam na początku... jeśli mi nic nie ma , nic mnie nie boli, nie mam plamien to : cokolwiek się właśnie nie dzieje albo sie stało nic to nie zmieni, że będziesz panikowac. Powiem tak mnie piersi bolały może z 2 dni, raz zwymiotowalam, z 2 dni miałam mdłości... I koniec. Koniec objawów.
Więc uspokoj się. Popłacz sobie, otrzyj lzy i zajmij czymś póki.mozesz , a nie musisz leżeć jak ja ;)
I to pisze Ci ja - mega panikara...której od wczoraj wylewaja tu kubeł.zimnej wody , żebym się opamiętała ;*
 
reklama
@justyndziuk kochana jeśli się niepokiosz to jedz na IP i powiedz, że czujesz, że coś jest nie tak. Zrobią usg i będziesz spokojniejsza po co się stresować przez tydzień.

@Oczekujaca123 próbowałaś może tabletki z buraka? Też są dobre na anemie i może warto spróbować :)

@Star i jak tam Kochana testowalas dziś?
 
Do góry