reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Takaja123 ja też myślę że może od tego seksu w konkretnym celu...? Bo jednak mimo że bez spiny to jednak staracie się o dziecko. A nie suplementuje np. magnezu? Bo to też osłabia, że tak to ujmę gotowość do boju [emoji4][emoji4]

@monia_l dziękuję! Muszę do was zajrzeć bo kilka dni minęło i pewnie kolejne się rozpakowały [emoji3590][emoji3590]

@Paulinax mnie tu jeszcze nie było, ale córcia śliczna [emoji4][emoji4]

@raz_dwa_trzy ale słodziak [emoji3590]
Oj ostatnio to co dzień po kilka dzidziusiow dziennie dzieje się dzieje dzis 3 wczoraj 3 :)
 
reklama
@hona chyba z pracą jest jak zwykle teraz jest głównie w domu więc jesteśmy cały czas razem. Stresu jako takiego nie ma. A to, że się staramy to też nie jest tak, że już róbmy to dziecko i seks tylko po to i nie rozmawiamy o tym. Chyba, że sam sobie coś w głowie ubzdural i nic nie mówi na ten temat. Te witaminy na receptę? Może warto sprobowac:) mój mąż stroni od lekarzy, witamin, a teraz sam chce. Chyba się przejął.
 
@Takaja123 witaminki bez recepty. Może warto, czytałam opinie, niektóre rewelacyjne. Wiesz, faceci wbrew pozorom, przeżywają to wszystko równie mocno jak my. Czasem nie potrafią tylko tego ubrać w słowa. A może pomyśl o jakichś afrodyzjakach, my z mężem uwielbiamy jeść, jest całe mnóstwo rzeczy, które pomagajă na te sprawy :tak:
 
Wpadam tylko na chwilkę pochwalić się moim okruszkiem... Emily urodziła się 26.02.2018 o 22:13 z wagą 2260g. Dziewczyny to dowód na to że warto walczyć!
 

Załączniki

  • 20190228_164441.jpg
    20190228_164441.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 90
@Takaja123 , zasteso ane, ale jeszcze nie minęło pierdyliony minut od nasilania więc jeszcze nie jest wiarygodny:D
Co do faceta, o. Się spina jak nic. Nie myślałaś o jakieś grze np. monopol dla par? Wiesz faceci mają jednak gorzej. Bo my rozchylonymi nogi i za ojczyznę..oni mają gorzej...a ty jeszcze 2 dni do testowania?
Ja się powoli oswajam się z mysla, że to nie ten mc:( ale mi smutno z tego powodu...ehhh powinnam się oswoić z tą myślą już.
 
reklama
Do góry