reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Takaja123 kochana jesteś :* jakoś daje radę, już jest troszkę lepiej.

@roki_1991 mówiłam ostatnio lekarzowi o tych moich bólach to pokazał mi jak Antek jest wciśnięty w moją pachwine i powiedział że to od ucisku na jakiś nerw. I tak oto boli od podbrzusza przez pachwine aż do kolana. Oczywiście mogę wziąć jakiś apap ale wątpię czy to pomoże i jakoś tak stronie od leków dodatkowych bo tych na codzień i tak biorę za dużo:/ aaa no i już wczoraj wiedziałam że będzie znowu bolało bo Antek ewidentnie się tam wciskał.
 
reklama
@Takaja123 kochana jesteś :* jakoś daje radę, już jest troszkę lepiej.

@roki_1991 mówiłam ostatnio lekarzowi o tych moich bólach to pokazał mi jak Antek jest wciśnięty w moją pachwine i powiedział że to od ucisku na jakiś nerw. I tak oto boli od podbrzusza przez pachwine aż do kolana. Oczywiście mogę wziąć jakiś apap ale wątpię czy to pomoże i jakoś tak stronie od leków dodatkowych bo tych na codzień i tak biorę za dużo:/ aaa no i już wczoraj wiedziałam że będzie znowu bolało bo Antek ewidentnie się tam wciskał.

Ja też myślę że wiki mi tam uciska, bo tam gdzieś ma główkę ;) ale strach i tak jakiś taki czuje. A dziś czułam tam czkawke więc no :p
 
Ja też myślę że wiki mi tam uciska, bo tam gdzieś ma główkę ;) ale strach i tak jakiś taki czuje. A dziś czułam tam czkawke więc no :p
Ja czasem czuje czkawke w pochwie albo odbycie... Mega dziwne...a jak u Ciebie z skurczami przepiwiadającymi? U mnie są coraz silniejsze. Dzisiaj aż się wystraszylam jednego :D
 
Ja czasem czuje czkawke w pochwie albo odbycie... Mega dziwne...a jak u Ciebie z skurczami przepiwiadającymi? U mnie są coraz silniejsze. Dzisiaj aż się wystraszylam jednego :D

Ja dwa dni temu wieczorem miałam mega spiny brzucha, w zasadzie w każdej pozycji nie puszczało. Ale tak to odpukac cisza. Tylko u mnie jeszcze 4tyg do donoszonej ciąży więc niech jest cisza póki co ;)
 
Ja dwa dni temu wieczorem miałam mega spiny brzucha, w zasadzie w każdej pozycji nie puszczało. Ale tak to odpukac cisza. Tylko u mnie jeszcze 4tyg do donoszonej ciąży więc niech jest cisza póki co ;)
U mnie według OM jutro będzie 34tc. Antek ma taką wagę że nawet gdyby się zaczęło coś dziać to już raczej hamować nie będą. Ciekawa jestem kiedy zdejmą mi szew. Chciałabym znać już tą magiczną datę :)
 
Oj Kochana to ta Twoja księżniczka to też kawał kobietki :D u nas 30+3 było 2140g, w zeszłym tygodniu w szpitalu 32+5 niby było 2500-2700 ale nie bardzo wierzę w te ich pomiary bo brzuszek mu zmierzyli na 38+5...

No moja gin też miała problem ze zmierzeniem brzuszka dokładnie, więc ta waga też może być zawyżona, ale generalnie wszystkie wymiary wyszły 35tc zamiast 32 :p
 
A len na co pijesz ? Na poprawę śluzu? Czy tak ogólnie na zdrowie? ;)
Bo jeżeli chodzi o sluz płodny to myślałam że u mnie jest w sam raz, ale zdziwiłam się w momencie kiedy zaczęłam brać Oeparol! To naprawdę poprawiło płodny sluz. Aż w szoku byłam. ;)
Tak len na poprawę sluzu. Jakos te oeparol się boję bo nie moge poki co namierzyć owulacji
 
reklama
No moja gin też miała problem ze zmierzeniem brzuszka dokładnie, więc ta waga też może być zawyżona, ale generalnie wszystkie wymiary wyszły 35tc zamiast 32 :p
No ciekawa jestem ile teraz w czwartek Antek będzie ważył :) ale malutkie te Nasze dzieciaczki na pewno nie będą... A mam tyle pięknych ubranek na rozmiar 56 :(
 
Do góry