reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny jestem załamana. Moje AMH 0,49. Odechciało mi się żyć.

Kochana nie wiem co ci napisać i jak cię pocieszyć :( ja się na tym nie znam, ale przed chwila wyczytałam w Google ze poniżej 1 jest kto wynik za niski ... ale czy nie da się go w żaden sposób poprawić ? W sensie przyjmować czegoś żeby te jajeczka się jakiś odbudowały ? Byłaś już u lekarza z wynikami ? Może jest jakiś sposób na to ?:oops:
 
@hona nie jest porywajace. Na in vitro zdecydowanie sie nie nadaje, ale na naturalne proby owszem. Domyslam sie, ze w takich okolicznosciach wszystkiego sie odechciewa. Mysle jednak, ze trzeba probowac poki szansa jest
 
Cześć Kochane! Jestem!
Wyłączyłam się totalnie na kilka dni...

@Takaja123 dzięki za pamięć [emoji8] Prawie się popłakałam jak przeczytałam Twoje przejścia ostatnich dni. Tulę mocno i wierzę że z Twoim pozytywnym myśleniem teraz już bez przeszkód zajdziesz w ciążę [emoji3590]

@Madzix88 mocno ci kibicuję i trzymam kciuki za serduszko na kolejnej wizycie!

@gosia100 czekamy na wynik, na mamach marcowych jedna z dziewczyn miała prawdopodobieństwo 1:4 i z amnio wyszło że ZD nie ma. Trzymam kciuki i czekam na wieści [emoji110]

@roki_1991 @kb.karola90 zobaczcie dziewczyny jak daleko jesteście! Wasze przypadki to sam optymizm dla nas, że i dla nas przyjdzie ten czas!

@Oczekujaca123 z Tobą myślami jestem cały czas, modlę się za Was, wierzę że Bóg nad Wami czuwa i da dużo siły Kabanoskom!!!

Pewnie pominęłm sto rzeczy, ale nie sposób Was nadrobić i wszystko zapamiętać.
 
reklama
Do góry