reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Charlotte21 nie wiem czy wstrzyma owulacje ale na wypadek ciąży chyba niedobrze brać to. Coś lekarz dokładnie mówił o co chodzi ale szczerze to nie zapamiętałam. Teraz odstaw przed owulacja i będzie dobrze :)
 
reklama
Ja biorę ovarin prawie rok. Uregulował mi cykle i owulacje. Jak zaszlam w ciążę to mogłam jeszcze brać przez pierwszy miesiąc.
Czy któraś z Was bierze ovarin? Chcę się na to przerzucić bo trochę się wystraszyłam Waszą ostatnią dyskusją o tsh... Nigdy nie miałam problemu z zajsciem, a teraz jednak leci ten 3cs a biorę od grudnia Pregna Start który ma jod... Chyba skoczę sobie na badanie we wt rano
 
@Kikyo i to się bierze cały cykl tak? Skład ma podobny oprócz tego jodu nieszczęsnego. Mi wróciły @ do stanu sprzed ciąży więc w miarę ok, tylko 2dniowy ból po owulacji mnie przeraża, tak ciągnie że chwilami się martwię [emoji33]
 
@Kikyo i to się bierze cały cykl tak? Skład ma podobny oprócz tego jodu nieszczęsnego. Mi wróciły @ do stanu sprzed ciąży więc w miarę ok, tylko 2dniowy ból po owulacji mnie przeraża, tak ciągnie że chwilami się martwię [emoji33]
Tak. Ovarin biorę cały cykl. Nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie bolace jajniki w terminie owulacji to owulacja [emoji6]
 
No tak to zdecydowanie owulacja, tylko martwi mnie ze trwa to aż dwa dni, wczesniej czułam tylko w konkretnym momencie max 2h
 
No tak to zdecydowanie owulacja, tylko martwi mnie ze trwa to aż dwa dni, wczesniej czułam tylko w konkretnym momencie max 2h
To spróbuj koniecznie ovarin. Bo ja koedys, co prawda nie dwa dni, miałam bóle cały dzień i ciężko było mi funkcjonować, a teraz faktycznie kilka godzin. Może Tobie też pomoze[emoji4]
 
@Charlotte21 nie wiem czy wstrzyma owulacje ale na wypadek ciąży chyba niedobrze brać to. Coś lekarz dokładnie mówił o co chodzi ale szczerze to nie zapamiętałam. Teraz odstaw przed owulacja i będzie dobrze :)
W tym cyklu nie mamy jeszcze zielonego światła, więc ciąży nie będzie. Nic nie mówiła aby odstawiać przed owulacją. Sama nie wiem co mam zrobić. Ale chyba odstawię, bo w ostatnim cyklu to nic mnie nie bolało, jakby wszystko było przyhamowane... Dzięki :*
 
Zastanawiałam się czy pisać. Zastanawiałam się czy nie odejść z forum.. ale na chwilę obecną nie mam co że sobą zrobić...
Tak więc od nocy leżę na porodowce zatrzymują akcję skurczowa..trochę się uspokoiło. Mam pompę z jakimś tokolitykiem do tego te tokolityki w tabletkach i magnez w kroplowce. Staś jest tak nisko że wali mi nogami w szew. Szyjka trzyma siema szwie.. niby ma 1.6 cm ale to zw Staś wali szew nie pomaga. Rokowania są kiepskie. To 24tc. Jest ciężko.
 
reklama
Do góry