reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

kb.karola90 ciężko powiedzieć kiedy miałabym mieć @, bo po poronieniu cykl był różny... Niby dużo nie było, ale moja niepewność i strach wychwycily na papierze ten śluz.
Dziękuję, mam nadzieję, ze u mnie też nie będzie to zwiastowalo coś złego.
Oczywiście gratuluję Tobie [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny. Dzisiaj zauważyłam na papierze delikatnie rozprawy śluz. Ginekolog dała mi l4 i zwiększyła mi dawkę luteiny. Czy to musi oznaczać poronienie? Jestem wystraszona[emoji22]
Ja miałam plamienia od 4-10 tygodnia. W 8tc w terminie miesiączki miałam krwawienie, też prawie zeszlam na zawał. A Maksiu rośnie i ma się dobrze(27+0).
 
@Lu_cy Dziękuję trochę się pocieszam, ze u mnie będzie tak samo i gratuluję!

A powiedzcie, mam przypisują luteine, ale nie miałam badań progesteronu. Czy może dojść do przedawkowania?
Chce w piątek razem z hcg sprawdzić.
 
@Lu_cy Dziękuję trochę się pocieszam, ze u mnie będzie tak samo i gratuluję!

A powiedzcie, mam przypisują luteine, ale nie miałam badań progesteronu. Czy może dojść do przedawkowania?
Chce w piątek razem z hcg sprawdzić.
Coś Ty nie ma takiej opcji. My w sumie chyba wszystkie tu brałyśmy i duphaston 3x1(Czasem3x2) i do tego lutke 3x(1-2). Ja robiłam na początku badanie miałam 18, a na drugi dzień zaraz miałam plamienie.
 
reklama
Do góry