reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Jivka Kochana gratuluje!! ❤️ Tak bardzo się cieszę, ze znów komuś się udało ;) i ze może w końcu przyjdzie kolej na mnie :D

@Takaja123 Ja czytałam ze nie powinno się robić z rana bo może wyjść zafałszowany wynik ... Zrób sobie jeszcze jeden Ok 18-19 i zobaczysz czy wynik ci się potwierdzi :)
 
@annkow111 @coco07 nie wiem co mnie podkusilo chyba ból jajników i śluz , a że wczoraj padłam to dziś z rana zrobiłam. Powtórzę wieczorem jeszcze :) u mnie owulacja zawsze po 17dc była wiem może coś w tym być, że fałszywie dodatni :)

@gosia100 kochana bardzo się cieszę, że będzie zdrowa córeczka :) mocno trzymała za Was kciuki ❤️

@roki_1991 czekam cierpliwie żeby przejąć brzuszek po Tobie :D

@kb.karola90 dziś masz wizytę u lekarza? :)
 
Dziękuję wam. Macie święta rację dziewczyny ale tak to już jest, jedną głupia, zła myśl i człowiek dostaje palpitacji serca. Nie wiem kiedy mi to minie. Oby jak najszybciej bo oszaleje. Btw piersi znowu są tkliwe :p Niezła ze mnie panikara.
Trzymam kciuki za nas wszystkie. Żebyśmy się już do końca nie stresowały ani trochę bo przecież wszystko jest na dobrej drodze :)
 
@annkow111 @coco07 nie wiem co mnie podkusilo chyba ból jajników i śluz , a że wczoraj padłam to dziś z rana zrobiłam. Powtórzę wieczorem jeszcze :) u mnie owulacja zawsze po 17dc była wiem może coś w tym być, że fałszywie dodatni :)

@gosia100 kochana bardzo się cieszę, że będzie zdrowa córeczka :) mocno trzymała za Was kciuki ❤️

@roki_1991 czekam cierpliwie żeby przejąć brzuszek po Tobie :D

@kb.karola90 dziś masz wizytę u lekarza? :)
Tak, na 14:15. Stresik już jest...
 
reklama
Do góry