reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Zrobiłam multum badań i tez nie wyszła żadna konkretna przyczyny. Tłumacze sobie to tak, że widocznie dla nas, dziewczyn po stratach są inne normy. Bo jak inaczej wytłumaczyć to, że tak jak w moim przypadku bez leków ciąże obumieraly w 9 tygodniu, a teraz na podstawowym zestawie acard, heparyna, luteina krytyczny tydzień minął i wszystko jest w porządku. Mimo że wg wyników wskazań do tych leków nie mam
 
reklama
Mnie szlak trafia, bo wczoraj wyszły mi złe badania z moczu, wysłałam lekarzowi wyniki tak jak prosił, a on nie pisze nie odbiera a ja kompletnie nie wiem co mam robić. Boję się, że olewa mnie, bo wie ze i tak nic nie będzie z ciąży.
 
Mnie szlak trafia, bo wczoraj wyszły mi złe badania z moczu, wysłałam lekarzowi wyniki tak jak prosił, a on nie pisze nie odbiera a ja kompletnie nie wiem co mam robić. Boję się, że olewa mnie, bo wie ze i tak nic nie będzie z ciąży.

Możesz tu wrzucić te wyniki to może coś podpowiemy ;)
 
@roki_1991 kilka postów wcześniej są wyniki:) jak tam samopoczucie? :)

Jakoś nie widzę jej wyników tego moczu :p
U mnie ciężko już, brzuszek spory, boli mnie pod biustem jak siedzę, ale kulamy się jakoś :) najlepiej mi jak leżę, ewentualnie idę. Chociaż z tym chodzeniem to też ciężko, bo sapie jak stara lokomotywa :p
Ogarnęłam dziś ciuszki dla Wiki, ułożyłam wszystko w końcu w szafie :) jeszcze kurde zapomniałam przy praniu o kilku pieluchach które kupiłam i muszę puścić jeszcze jedną pralkę... Do tego zostało mi siąść nad tym czy wszystko już mam i dokupić ewentualne braki. I na wtorek planuje pakowanie torby do szpitala. Niech jest spakowana jakby coś ;)
 
@Malaga00 ja nie mówię ze to nasza wina bo uważam ze to nieprawda, bo żadna z nas nie chciałabym tego i świadomie nie zrobiłaby swojemu dziecku krzywdy ale czasami jest tak ze dzieciątko nie rowzija się tak jak powinno i marzenie o macierzyństwie znika. Przykro ze akurat Ty trafiłaś na niewłaściwych lekarzy ale nie można wszystkich wrzucać do jednego worka
Ale ja nie wrzucam nikogo do jednego worka.
 
reklama
Mówię po swoim doświadczeniu a spotkałam wielu lekarzy którzy nawet nie powinni się podejmować tego zawodu. Dla mnie człowiek który jest lekarzem i podchodzi z łaską do ludzi powinien w tym momencie zastanowić się nad sensem swojej pracy i przyszłością. Bo nie o to w tym chodzi... A uwierz mi, spotkałam wielu takich. I nieliczni próbowali i chcieli pomóc. Takie są realia, takie mamy czasy, że człowiek szybciej zejdzie niż otrzyma pomoc. Ja przypłaciłabym to życiem tak samo jak moja córka... Gdybym sama nie wstawiła się do szpitala. Gdzie jeszcze mieli do mnie pretensje, że dlaczego dopiero teraz przyjechałam w takim stanie. No nie wiem? Może dlatego, że całą ciążę byłam odsyłana do domu, jedna wielka łaska... A na koniec jeszcze otrzymałam pretensje. Wstyd... Jak dla mnie...
 
Do góry