reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny chcę zrobić badania na zespół antyfosfolipidowy. Znalezienie laboratorium to jakaś tragedia, ale udało się przy klinice reumatologicznej wykonują. Robią oznaczenie przeciwkardiolipinowe igG i igM oraz beta 2 glikoproteina igG i igM, ale białka c i białka s tam nie robią i nawet nie wiedziały co to jest. Dziewczyny polecalyscie, żeby te badania też zrobić, to chcę je zrobić. Czy te badania już w normalnym laboratorium zrobię?
 
Dziewczyny chcę zrobić badania na zespół antyfosfolipidowy. Znalezienie laboratorium to jakaś tragedia, ale udało się przy klinice reumatologicznej wykonują. Robią oznaczenie przeciwkardiolipinowe igG i igM oraz beta 2 glikoproteina igG i igM, ale białka c i białka s tam nie robią i nawet nie wiedziały co to jest. Dziewczyny polecalyscie, żeby te badania też zrobić, to chcę je zrobić. Czy te badania już w normalnym laboratorium zrobię?
Ja robiłam te badania w diagnostyce
 
Dziewczyny chcę zrobić badania na zespół antyfosfolipidowy. Znalezienie laboratorium to jakaś tragedia, ale udało się przy klinice reumatologicznej wykonują. Robią oznaczenie przeciwkardiolipinowe igG i igM oraz beta 2 glikoproteina igG i igM, ale białka c i białka s tam nie robią i nawet nie wiedziały co to jest. Dziewczyny polecalyscie, żeby te badania też zrobić, to chcę je zrobić. Czy te badania już w normalnym laboratorium zrobię?

Też robiłam w diagnostyce. Mniejsze lab u mnie w mieście nie miało w ofercie i też babka zrobiła wielkie oczy co ja to chce... Więc musisz szukać dużego labu
 
reklama
Nie pamiętam juz tak dokładnie. A jak wchodzisz na stronę i sklep to nie widać cen?
Widać. Sorki za głupie pytania. Nigdy nie zamawiałam badań przez internet i tak zastanawiam się na ile te ceny są rzeczywiste, ale chyba takie powinny być. Kupowalas przez neta i z tym szałas do laboratorium?
Bo tu w diagnostyce ceny o połowę mniejsze niż chcieli przy klinice. I to mnie zaciekawiło.
 
Do góry