reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Mąż właśnie jest na urlopie miała być @ 13.04 I stymulowany cykl aby spróbować może by się udało. Ale moja @ zrobiła psikusa i nie była taka jaką powinna.
Kolejne starania dopiero lipiec i sierpień jak będzie mój M w domu.
Dziewczyny tak zastanawialiśmy się z mężem nad inseminacja aby spróbować.
Ona jest na nfz czy trzeba płacić?
Najbliższe miasta to lublin lub Kielce. Tylko znów trzeba umówić na wizytę i szereg badań.
 
Mąż właśnie jest na urlopie miała być @ 13.04 I stymulowany cykl aby spróbować może by się udało. Ale moja @ zrobiła psikusa i nie była taka jaką powinna.
Kolejne starania dopiero lipiec i sierpień jak będzie mój M w domu.
Dziewczyny tak zastanawialiśmy się z mężem nad inseminacja aby spróbować.
Ona jest na nfz czy trzeba płacić?
Najbliższe miasta to lublin lub Kielce. Tylko znów trzeba umówić na wizytę i szereg badań.
3 razy robilam inseminacje pod rzad. A klika cykli później zaszlam w ciaze naturalnie bez zadnych hormonów.
 
Dziewczyny zostałam przyjęta na oddział i mam do Was pytanie. Czy to możliwe, żeby obrzęk płodu się cofnął? W zeszły piątek dwóch lekarzy stwierdziło brak akcji serca i obrzęk płodu. Dziś lekarz inny robił mi USG i mówi że nie ma obrzęku i nie było,na co ja, że przecież nawet wpisane jest w karcie informacyjnej a ona mi na to że to mało prawdopodobne. O co chodzi??
 
Dziewczyny zostałam przyjęta na oddział i mam do Was pytanie. Czy to możliwe, żeby obrzęk płodu się cofnął? W zeszły piątek dwóch lekarzy stwierdziło brak akcji serca i obrzęk płodu. Dziś lekarz inny robił mi USG i mówi że nie ma obrzęku i nie było,na co ja, że przecież nawet wpisane jest w karcie informacyjnej a ona mi na to że to mało prawdopodobne. O co chodzi??
Serduszko bije ??? <3 wiem że obrzęk może się cofnąć, może być wywołany np twoim przeziębieniem, czy jakimś wirusem ale nie pamiętam jakim .. Nic tylko się cieszyć chyba:)
 
reklama
Do góry