reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Staram się ta właśnie myśleć ze kiedyś mi też będzie dane być mamą

Dwa lata temu (jutro dokładnie będzie 2 lata) myślałam dokładnie tak samo jak ty... Teraz trzymam na rękach moją 6-dniowa corcię i dalej płaczę ze szczęścia jakie mnie spotkało. Nie wierząc że kiedykolwiek się uda, a jednak. Dlatego musisz uwierzyć że tobie też się uda ;)
 
Wczoraj o godzinie 18:43 na moim niebie ponownie zaswiecilo słońce...
Antos urodził się przez cc, waży 4750g i mierzy 58cm. Jest moim wielkim i wcale nie małym cudem. Dziewczyny warto walczyć i wierzyć.
 

Załączniki

  • IMG_20190427_063403.jpg
    IMG_20190427_063403.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 124
Wczoraj o godzinie 18:43 na moim niebie ponownie zaswiecilo słońce...
Antos urodził się przez cc, waży 4750g i mierzy 58cm. Jest moim wielkim i wcale nie małym cudem. Dziewczyny warto walczyć i wierzyć.
Cudowny Antoś gratulacje!! Klopsik jak się patrzy!

A ja Wam napiszę że wczoraj miałam wizytę i wszystko ok [emoji4] Dzidzia ma 2,65cm, ruszała już rączkami i nóżkami [emoji3590] Teraz za 3tyg prenatalne [emoji4]
 
reklama
Wczoraj o godzinie 18:43 na moim niebie ponownie zaswiecilo słońce...
Antos urodził się przez cc, waży 4750g i mierzy 58cm. Jest moim wielkim i wcale nie małym cudem. Dziewczyny warto walczyć i wierzyć.
Kochana gratulacje!!! Mowilas że będzie gigancik z niego i rzeczywiście jest [emoji16] słuszna waga [emoji173][emoji173] jest przeslodki, a jakie włoski!! Jak tak patrze to dla mnie wyglada jakby miał już conajmniej 2 miesiace [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] zdrówka dla slodziaka [emoji182][emoji182] A dla Ciebie szybkiego powrotu do formy [emoji4][emoji4][emoji4]
 
Do góry