reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czemu nie połączy sterydu z metamorfiona ? Dużo dziewczyn tak bierze .Ja mam problem z cukrem i jakiś ten steryd mi nie podnosi go jakoś na szczęście.
Powiedział że się nie łączy tych dwóch leków ze sobą. Rozumiem że dużo dziewczyn tak bierze ale on tego nie akceptuje a skoro już się zdecydowałam na leczenie u niego to będę się trzymać zaleceń bo narazie to pierwszy lekarz któremu ufam. Mam jeszcze immunolog którą oczywiście też o to zapytam.
 
reklama
u mnie powiedzial cos podobnego ze dla niego wazniejsze zeby metabolizm sie unormowal wiec lepiej zeby metformine brac niz walczyc z nk. ze po strydach cukry sie pogarszaja i zagraza cukrzyca posterydowa
 
Hej dziewczyny, u mojego M wyszło obniżona ilość plemników dobrych i obniżona żywotność. Czeka właśnie na konsultacje u lekarza. Jestem załamana ;( oczywiście zrobimy jeszcze te badania genetyczne i immunologiczne. Ale powiedzcie co to oznacza i czy da się jeszcze coś zrobić? ;(
 
Hej dziewczyny, u mojego M wyszło obniżona ilość plemników dobrych i obniżona żywotność. Czeka właśnie na konsultacje u lekarza. Jestem załamana ;( oczywiście zrobimy jeszcze te badania genetyczne i immunologiczne. Ale powiedzcie co to oznacza i czy da się jeszcze coś zrobić? ;(
Kochana z tego co pamietam, dziewczyny pisały tutaj ze da się nasienie podrasować suplementami dla mężczyzn ☺️Nie wiem dokładnie co i jak bo u mojego badania wyszły dobrze i tym się akurat nie zajmowaliśmy .. ale nie załamuj się bo zawsze jest jakieś wyjście ☺️❤️
 
Hej dziewczyny, u mojego M wyszło obniżona ilość plemników dobrych i obniżona żywotność. Czeka właśnie na konsultacje u lekarza. Jestem załamana ;( oczywiście zrobimy jeszcze te badania genetyczne i immunologiczne. Ale powiedzcie co to oznacza i czy da się jeszcze coś zrobić? ;(
Kochana narazie się nie załamuj bo moze to wcale nic takiego. U mojego też wyszły delikatne odchylenia w żywotności i odsetku prawidłowych plemników ale Piątkowski powiedział że to nie jest do leczenia,ze wynik uważa że jest w porządku. Więc jeśli to delikatne odchylenia to się nie martw na zapas :)
 
Hej dziewczyny, u mojego M wyszło obniżona ilość plemników dobrych i obniżona żywotność. Czeka właśnie na konsultacje u lekarza. Jestem załamana ;( oczywiście zrobimy jeszcze te badania genetyczne i immunologiczne. Ale powiedzcie co to oznacza i czy da się jeszcze coś zrobić? ;(
Bez paniki :-) przede wszystkim lekarz i suplementacja. Mój mąż miał 1% prawidłowych :-) I zaszlam w ciążę
 
Info od lekarza - Wstępne badania lekko poniżej normy :( ale lekarz powiedział coś w stylu, ze 0% plemników prawidłowych :( i z tego podstawowego badania niewiele na razie można wywnioskować, we wtorek będzie miał kolejne, po którym będzie trzeba 10 dni czekać na wyniki - to będzie chyba dokładniejsze badanie. Mój mąż jest załamany, ja tez. Powiedział, ze to mogła być wina poronień.
 
Dziewczyny jak to jest z korzystaniem z basenów, jezior czy zbiorników wodnych po zabiegu łyżeczkowania. W wypisie ze szpitala że przez 6 tyg zaleca się nie korzystanie z wspólnych kąpielisk. Zabieg miałam dokładnie miesiąc temu (15.05) - nadal brak okresu. Te upały są koszmarne i chciałam jechać nad wodę odetchnąć.
 
Info od lekarza - Wstępne badania lekko poniżej normy :( ale lekarz powiedział coś w stylu, ze 0% plemników prawidłowych :( i z tego podstawowego badania niewiele na razie można wywnioskować, we wtorek będzie miał kolejne, po którym będzie trzeba 10 dni czekać na wyniki - to będzie chyba dokładniejsze badanie. Mój mąż jest załamany, ja tez. Powiedział, ze to mogła być wina poronień.
Ale ze aż tak zle ?
:( 0% prawidłowych plemników? A mówił coś czy można ten wynik poprawić suplementami? Podobno plemniki się regenerują 3 miesiące ... w sensie to co robił mąż i jak dbał o siebie 3 miesiące wstecz, widać w dzisiejszym nasieniu... wiec jeśli zacznie jakieś leczenie, będzie brał suplementy na poprawę nasienia to za kolejne 3 miesiące powinno być już lepiej ... ja tak to rozumiem, ale może się mylę :oops:
Najważniejsze, nie poddawać się ...

@M@lly Niestety nie pomogę, bo ja miałam zabieg w grudniu :( Nie myślałam wtedy o żadnych basenach czy jeziorach:rolleyes2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale ze aż tak zle ?
:( 0% prawidłowych plemników? A mówił coś czy można ten wynik poprawić suplementami? Podobno plemniki się regenerują 3 miesiące ... w sensie to co robił mąż i jak dbał o siebie 3 miesiące wstecz, widać w dzisiejszym nasieniu... wiec jeśli zacznie jakieś leczenie, będzie brał suplementy na poprawę nasienia to za kolejne 3 miesiące powinno być już lepiej ... ja tak to rozumiem, ale może się mylę :oops:
Najważniejsze, nie poddawać się ...

@M@lly Niestety nie pomogę, bo ja miałam zabieg w grudniu :( Nie myślałam wtedy o żadnych basenach czy jeziorach:rolleyes2:
Rozumiem. Wizytę mam dopiero za 2 tyg. Mialam cicha nadzieję że któraś z was coś doradzi.
 
Do góry