reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Martha86 czy oba testy były tej samej firmy?
Ja zrobiłam ogólnie 3 sikańce, dwa tej samej a jeden innej i na każdym teście była widoczna kreska, o bardzo jasnym odcieniu ale widoczna. Uznałam to za drwinę ze mnie i zrobię betę, bo mi to raczej też się wydaje nie możliwe, aczkolwiek przytulamy się niemalże codziennie.... No ale chyba za wcześnie na test:huh:
 
reklama
Mi ta druga wizyta wypada dzien przed urodzinami Ale to przypadek [emoji4] mam nadzieję że będzie prezent na 31 urodziny w postaci dobrych wiadomości. A później myślę umówić się znowu za 3 tyg to będzie 12+3 [emoji4]
No dokładnie, ja również zapisując się w takim terminie mam nadzieje ze dostanę prezent w postaci dobrych wiadomości ☺️ Bo gorzej, jak nie ... urodziny przepłakane :(
A w tym 12+3 to już planujesz umówić się na prenatalne ? Czy piszesz o kolejnej wizycie u swojego gina ?
 
No dokładnie, ja również zapisując się w takim terminie mam nadzieje ze dostanę prezent w postaci dobrych wiadomości [emoji3526] Bo gorzej, jak nie ... urodziny przepłakane :(
A w tym 12+3 to już planujesz umówić się na prenatalne ? Czy piszesz o kolejnej wizycie u swojego gina ?
Tak kochana na prenatalne, mam nadzieję że będzie nam dane umówić się na te badania [emoji8] A póki co trzeba cierpliwie czekać na drugie wizyty, a twoja juz niebawem [emoji4]
 
Dziewczyny, ale miałam dziś piękny sen ❤️❤️❤️ Byłam na wizycie z moją mamą, położna (nie wiem czemu położna, a nie lekarz) robiła mi usg i widziałam na monitorze skaczącego, dużego kropka ☺️ Było widać raczki i nóżki ... a ja się popłakałam :D
Oby ten sen się spełnił ...

@mohaaa Ja nie wiem, ale ja tamponów nie używam już wgl od czasu starań ... kiedyś tylko tampony używałam, ale przyjaciółka mi powiedziała, ze jej ktoś powiedział, ze tampony coś tam robią (nie powiem ci teraz co, bo nie pamietam) i lepiej jak wszystko wypłynie bezpośrednio na podpaske.. Nie wiem o co chodziło, ale tak jak mówię nie używam i w twoim przypadku tym bardziej podczas pierwszej miesiączki bym nie użyła :sorry2: ale zapewne znajda się dziewczyny, które używają całe życie, chwalą sobie i napiszą ze nie ma żadnych przeciwskazań;)
 
Dziewczyny, ale miałam dziś piękny sen [emoji3590][emoji3590][emoji3590] Byłam na wizycie z moją mamą, położna (nie wiem czemu położna, a nie lekarz) robiła mi usg i widziałam na monitorze skaczącego, dużego kropka [emoji3526] Było widać raczki i nóżki ... a ja się popłakałam :D
Oby ten sen się spełnił ...

@mohaaa Ja nie wiem, ale ja tamponów nie używam już wgl od czasu starań ... kiedyś tylko tampony używałam, ale przyjaciółka mi powiedziała, ze jej ktoś powiedział, ze tampony coś tam robią (nie powiem ci teraz co, bo nie pamietam) i lepiej jak wszystko wypłynie bezpośrednio na podpaske.. Nie wiem o co chodziło, ale tak jak mówię nie używam i w twoim przypadku tym bardziej podczas pierwszej miesiączki bym nie użyła :sorry2: ale zapewne znajda się dziewczyny, które używają całe życie, chwalą sobie i napiszą ze nie ma żadnych przeciwskazań;)
Piękny sen [emoji4]
 
reklama
Do góry