reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Paula919191 o to widzę, że już wszystkie badania masz za sobą. Może to ostatnie poronienie to przypadek i już więcej się nie powtórzy. Trzymam za Ciebie kciuki :) myślisz już powoli o staraniach?
U nas to niekonczace się problemy z tymi staraniami. Nie wiem kiedy uda nam się zacząć. Od wyleczenia infekcji problem jest z orgazmem u męża. Dwa razy poszedł z tym do lekarza. Pierwszym razem powiedział, że to w głowie siedzi dał jakieś tabletki na pobudzenie ale tu nie ma problemu ze wzwodem no ale. Minęło trochę czasu dalej nic. Dziś był kolejny raz i nawet nie zbadał nie zaproponował usg ani żadnego wymazu, kompletnie nic. Nawet nie spojrzał. Dał mu numer do seksuologa bo on nie pomoże. Paranoja jakaś. Takie podejście. Jutro szukam innego lekarza. Tak wygląda u nas sytuacja nie jest za ciekawie. Pierwsze u mnie problemy teraz u męża.
Tylko te "przypadki" może by mnie tak nie gnębiły gdyby to były same początki ale ja ronie dosyć pozno i to mi nie daje spokoju. Ale wiem że powinnam się cieszyć że te kluczowe wyniki są dobre.
Kurde to jest takie porąbane że człowiek chce mieć dziecko, pragnie tego jak niczego innego na świecie a nie wychodzi. U Ciebie też motywacja na maksa, widać jak bardzo Ci zależy to znów problemy ze strony męża i tak w kółko coś... Mam nadzieję że uda Wam się to ogarnąć jakoś. Narazie starania odłożyłam przynajmniej do listopada/grudnia.
@Fado123 no u mnie same witaminki nie zdają egzaminu, ja już byłam na heparynie i na duphastonie 3xdziennie i masa innych witamin/leki na tarczycę i to mi nie uratowało ciąży stąd moje duże obawy o kolejna.
@babydust ja ostatnio byłam z ciekawości w sumie u innej ginekolog/endokrynolog bo akurat mi się trafiła wizyta na NFZ ale ona też zupełnie inne ma zalecenia dla mnie niż P. A jednak jego mnie bardziej przekonują więc będę mu wierna ;) życzę Ci powodzenia,mam nadzieję że Tobie się jeszcze uda :)
@coco07 wspaniała wiadomość o córeczce na takim wczesnym etapie:) tylko się cieszyć :)
 
reklama
Spróbuj ten kwas zmienić ,to nie zaszkodzi a nóż ;) a lekarz coś mówił ,dlaczego tak późno ronisz i co może być tego powodem ?
 
Dziękuje, ze pytasz ;)
I dziękuje zza polecenie doktorka ;) nie żałuje ze Cię posłuchałam;) wsztseko ładnie pokazał, tłumaczył... ogólnie dzidzia ma się dobrze, ma prawie 6 cm i termin z usg wychodzi mi na 27.01.2020 ...[emoji3526] A oni nie wiem jak wyliczyli mi z OM tez na styczeń tylko ze 31 ...a Mój lekarz na 3.02 także mam 3 różne terminyo_O
Noi nie wiem co mam jeszcze napisać ... wszystko pięknie było widać i doktorek powiedział UWAGA! Na 100% dziewczynka :D tylko co do tego jestem w szoku i trochę mnie to jakoś hmmm nie wiem w sumie sama co ... ale nie wyobrażałam sobie ze w 12 tygodniu ktoś powie mi kogo nosze pod serduszkiem i to na 100%:oo_O także chyba nadal jestem w szoku .......
On się nie myli co do płci :-) super będziesz miała zdrowa i silną córeczkę. Podobno bierze się termin porodu z pierwszego prenatalnego on jest najbardziej wiarygodny. A 6cm to już kawał człowieka [emoji7][emoji7] też patrzę na tego mojego Maksia i tak myślę że to naprawdę jest cud że z dwóch komórek powstaje taki mały człowiek
 
Spróbuj ten kwas zmienić ,to nie zaszkodzi a nóż ;) a lekarz coś mówił ,dlaczego tak późno ronisz i co może być tego powodem ?
Ja już dawno biorę metylowy kwas więc to nie to :) lekarze trochę rozkładają ręce, ciągle słyszę przypadek ... Teraz obecny ginekolog coś tam więcej działa i widać że wie o czym mówi bo i tarczycę stara się dobrze wyregulować, prolaktynę bo też mam za wysoką ale czy tarczyca na poziomie 3 mogła by spowodować zatrzymane akcji serca dziecka to wątpię więc powodem musi być coś innego, ale oczywiście doceniam fakt że to o czym już lekarz wie stara się doprowadzić do porządku .
 
Ja już dawno biorę metylowy kwas więc to nie to :) lekarze trochę rozkładają ręce, ciągle słyszę przypadek ... Teraz obecny ginekolog coś tam więcej działa i widać że wie o czym mówi bo i tarczycę stara się dobrze wyregulować, prolaktynę bo też mam za wysoką ale czy tarczyca na poziomie 3 mogła by spowodować zatrzymane akcji serca dziecka to wątpię więc powodem musi być coś innego, ale oczywiście doceniam fakt że to o czym już lekarz wie stara się doprowadzić do porządku .
Słyszałam że jeśli tarczyca ma spowodować obumarcie to tsh ma oscylować około 10. Przecież niejednokrotnie w pierwszym trymestrze dziewczyny mają 4-5 wdrażają leki i wszystko jest ok.
 
@Paula919191 u nas też zawieszenie, a na jsk długo zobaczymy :) musimy wyjść na prostą. Lekarz twierdzi, że to może być też przez kręgosłup coś może uciskac. Niedługo wizyta u ortopedy i zobaczymy co ten powie. Kiedyś i my będziemy się cieszyć tym stanem zobaczysz ❤

@coco07 Tobie z całego serca gratuluję Córeczki ❤ spokojnych kolejnych miesięcy ❤

@roki_1991 @Lu_cy @kb.karola90 @Oczekujaca123 kochane, a jak tam Wasze maluszki? :)
 
Ostatnia edycja:
@Paula919191 u nas też zawieszenie, a na jsk długo zobaczymy :) musimy wyjść na prostą. Lekarz twierdzi, że to może być też przez kręgosłup coś może uciskac. Niedługo wizyta u ortopedy i zobaczymy co ten powie. Kiedyś i my będziemy się cieszyć tym stanem zobaczysz ❤

@coco07 Tobie z całego serca gratuluję Córeczki ❤ spokojnych kolejnych miesięcy ❤

@roki_1991 @Lu_cy @kb.karola90 @Oczekujaca123 kochane, a jak tam Wasze maluszki? :)

Dziękuję że pytasz ;) Ty wasze o nas pamiętasz :)
U nas w miarę, przechodzimy skok rozwojowy i całe dnie jest krzyk, chyba że cyc lub noszenie na rękach, wtedy w miarę okej. Jutro kończymy 13tyg czyli równe 3 miesiące i nie ukrywam że wiąże z tym wiekiem bardzo duże nadzieje ze będzie łatwiej :D ale choć czasem brakuje cierpliwości to kocham moje szczęście najmocniej na świecie :)
 
@Paula919191 u nas też zawieszenie, a na jsk długo zobaczymy :) musimy wyjść na prostą. Lekarz twierdzi, że to może być też przez kręgosłup coś może uciskac. Niedługo wizyta u ortopedy i zobaczymy co ten powie. Kiedyś i my będziemy się cieszyć tym stanem zobaczysz [emoji173]

@coco07 Tobie z całego serca gratuluję Córeczki [emoji173] spokojnych kolejnych miesięcy [emoji173]

@roki_1991 @Lu_cy @kb.karola90 @Oczekujaca123 kochane, a jak tam Wasze maluszki? :)
Rośniemy :-) mały ma już 5kg :-) trochę mi wysiadają już plecy, marzę o tym żeby poćwiczyć ale czekam do końca połogu. Nie mogę narzekać bo jest bardzo grzeczny (odpukać). Niestety męczymy się z odparzeniem pupy [emoji20]
 
@roki_1991 pamiętam, pamiętam jak tu dołączyłam to Wy bylyscie dla mnie największym wsparciem :)
Może po 3 miesiącach będzie łatwiej, najważniejsze, że wszystko dobrze i Wiki zdrowa :) zleciało szybko, zaraz minie 6mies zacznie raczkowac, chodzić to zatesknisz za tym czasem :)

@Lu_cy odparzenia to nic przyjemnego, jeszcze dla takiego maluszka. Ale szybko wyjdziecie na prostą :)

Może pokażecie Wasze Szczęścia? :)
 
reklama
@roki_1991 pamiętam, pamiętam jak tu dołączyłam to Wy bylyscie dla mnie największym wsparciem :)
Może po 3 miesiącach będzie łatwiej, najważniejsze, że wszystko dobrze i Wiki zdrowa :) zleciało szybko, zaraz minie 6mies zacznie raczkowac, chodzić to zatesknisz za tym czasem :)

@Lu_cy odparzenia to nic przyjemnego, jeszcze dla takiego maluszka. Ale szybko wyjdziecie na prostą :)

Może pokażecie Wasze Szczęścia? :)
Nie ma problemu :-) chciałam wrzucić z sesji ale za duże są
20190710_114721.jpeg
20190708_153223.jpeg
 
Do góry