reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mówisz o castagnusie? Ja od lat cierpię na plamienia i teraz kusi żeby kupić te tabletki, chociaż lekarz nic mi o nich nie mowil

Ja tu z forum dowiedziałam się o castagnusie i zaczęłam brać . Na wizycie u gin powiedziałam ze biorę , moja prolaktyna była 50 a po tygodniu brania już 33. Po jednym cyklu była już 19. Gin kazała brać 3 cykle nawet jak spadła prolaktyna bo mówiła ze to ziołowe tabletki i tez pomagają przy owu. Także biorę ostatnie opakowanie i zrobię badanie prolaktyny
 
reklama
Co tu tak cicho? :D
U mnie odpukać, na razie brak plamienia. I nie wiem czy to dostinex już działa, czy może miesiączka przyjdzie później i w związku z tym plamienie tez się przesunie :(
 
Dziewczyny, której to brzuszek wolny został? Chyba wskakuję na to miejsce, ale boję się mówić o tym jeszcze głośno, coby nie zapeszyć. ;) Testowałam wczoraj, mąż chciał wiedzieć, bo nie może sobie z moim leżeniem i spaniem dać rady i.... jest zarys drugiej kreseczki....
 
Dziewczyny, której to brzuszek wolny został? Chyba wskakuję na to miejsce, ale boję się mówić o tym jeszcze głośno, coby nie zapeszyć. ;) Testowałam wczoraj, mąż chciał wiedzieć, bo nie może sobie z moim leżeniem i spaniem dać rady i.... jest zarys drugiej kreseczki....
Masz odemnie mocne kciuuuki!! [emoji7]
 
Dziewczyny, której to brzuszek wolny został? Chyba wskakuję na to miejsce, ale boję się mówić o tym jeszcze głośno, coby nie zapeszyć. ;) Testowałam wczoraj, mąż chciał wiedzieć, bo nie może sobie z moim leżeniem i spaniem dać rady i.... jest zarys drugiej kreseczki....

Trzymam kciuki [emoji1307]
 
Dziewczyny, której to brzuszek wolny został? Chyba wskakuję na to miejsce, ale boję się mówić o tym jeszcze głośno, coby nie zapeszyć. ;) Testowałam wczoraj, mąż chciał wiedzieć, bo nie może sobie z moim leżeniem i spaniem dać rady i.... jest zarys drugiej kreseczki....
Trzymam kciuki [emoji110]
 
reklama
Do góry