reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Niektóre dziewczyny stad maja przepisywana heparynę na podstawie pai.. niektóre nawet bez tych badań, tylko żeby profilaktycznie zapobiec kolejnej stracie ... także szansa jest wiec szukaj ;) Powodzenia:)

Tak wiem czytałam właśnie . Będę szukać , niechce kolejny raz przechodzić przez to . Tym bardziej ze w kolejnym cyklu może uda się podejść do inseminacji i wszystko musi być dopięte
 
reklama
U mnie pierwsza ciąża pozamaciczna , druga puste jajo się zrobiło w 8 tyg gdzie w 5 był pęcherzyk z ciałkiem żółtym.. a 3 to biochemiczna . Byłam u genetyka . Mam tylko pai hetero i mthfr hetero a reszta badań na trombofilie ok. Gin po samym pai mówiła ze nie ma wskazań żebym zrobiła mthfr a jak zrobiłam i wyszło hetero to tez mówiła ze to nie przyczyna i ze heparyny nie może dać . Jak uda się zajść w ciąże to pójdę do niej , jeśli nie da zastrzyków to pójdę prywatnie i w między czasie będę szukać na NFZ kogoś
Słuchaj jeśli nie jest to dla Ciebie problem to w rudzie śląskiej w genomie jest lekarka która wystawia takie zaświadczenia że musisz brać heparyne i masz ja wtedy refundowaną. Na podstawie pai na mur beton dostaniesz papier. Może warto ruszyć do nas na Śląsk [emoji846]
 
Słuchaj jeśli nie jest to dla Ciebie problem to w rudzie śląskiej w genomie jest lekarka która wystawia takie zaświadczenia że musisz brać heparyne i masz ja wtedy refundowaną. Na podstawie pai na mur beton dostaniesz papier. Może warto ruszyć do nas na Śląsk [emoji846]
Jak się nazywa ta lekarka? Bo jeśli mój mi nie da to planowałam tam dzwonić do genetyk u której byłam. Taka straszą babeczka, szczupła błond włosy.
 
U mnie pierwsza ciąża pozamaciczna , druga puste jajo się zrobiło w 8 tyg gdzie w 5 był pęcherzyk z ciałkiem żółtym.. a 3 to biochemiczna . Byłam u genetyka . Mam tylko pai hetero i mthfr hetero a reszta badań na trombofilie ok. Gin po samym pai mówiła ze nie ma wskazań żebym zrobiła mthfr a jak zrobiłam i wyszło hetero to tez mówiła ze to nie przyczyna i ze heparyny nie może dać . Jak uda się zajść w ciąże to pójdę do niej , jeśli nie da zastrzyków to pójdę prywatnie i w między czasie będę szukać na NFZ kogoś
Ja jestem po jednym poronieniu, mam "tylko" pai i mthfr, mam heparyne na ryczałt, ale fakt chodzę prywatnie na wizyty. No coś za coś, w moim mieście i tak nie chciałabym isc na NFZ bo jakoś badań, sprzetu, rzetelność lekarzy pozostawia wiele do życzenia.
 
Ja jestem po jednym poronieniu, mam "tylko" pai i mthfr, mam heparyne na ryczałt, ale fakt chodzę prywatnie na wizyty. No coś za coś, w moim mieście i tak nie chciałabym isc na NFZ bo jakoś badań, sprzetu, rzetelność lekarzy pozostawia wiele do życzenia.
mi po jednym poronieniu nie dał badań ani tabletek-nic...mimo że o tą ciążę starałam się 2lata...on liczy na to że może się uda bez wspomagaczy
 
reklama
Do góry