reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Rumuneska a wizytę masz w czwartek? Przydałaby się luteina najlepiej dopochwowo. Niestety podejście lekarzy na IP bywa tragiczne. Pamiętam jak trafiłam z plamieniami w 19tc, to lekarz zbadał mnie tylko na fotelu, stwierdził że nie widzi śladów krwi i co ja mu głowę zawracam...

Dziewczyny te wszystkie badania co wykonujecie po poronieniu, komórki nk, mutacje, trombofilie itp. czy jeśli ja mam już dziecko i raczej nie było z tym problemów to mogło to pojawić się dopiero w kolejnej ciąży czy to raczej mało prawdopodobne?

Mogło jak najbardziej
 
reklama
@Rumuneska a wizytę masz w czwartek? Przydałaby się luteina najlepiej dopochwowo. Niestety podejście lekarzy na IP bywa tragiczne. Pamiętam jak trafiłam z plamieniami w 19tc, to lekarz zbadał mnie tylko na fotelu, stwierdził że nie widzi śladów krwi i co ja mu głowę zawracam...

Dziewczyny te wszystkie badania co wykonujecie po poronieniu, komórki nk, mutacje, trombofilie itp. czy jeśli ja mam już dziecko i raczej nie było z tym problemów to mogło to pojawić się dopiero w kolejnej ciąży czy to raczej mało prawdopodobne?
roznie sie zdaza, 1 poronienie moze byc przypadkiem ja pomiedzy 1 a drugim dzieckiem tez mialam wczesne poronienie , zaszlam w 2 cyklu po poronieniu i wszystko bylo ok
a teraz takie rzeczy ze ciazy nie moge utrzymac :( ja mam 3 dzieci .. ostatnie ma 4 latka, nic juz nie rozumiem dlaczego tak sie dzieje :(
nk 16%, antykoagulant tocznia w 1 badaniu podwyzszony, niski progesteron - 9pg we wczesnej ciazy., kwas foliowy zawyzony,
 
nie dostalam luteiny :(( a na nią liczyłam... jestem w domu. Lekarz powiedzial ze mam normalnie funkcjonowac tylko sie powstrzymac od seksu i do piatku pokazac sie u swojego lekarza.
Tak, wizyte mam w czwartek wieczorem. Mam nadzieje ze bedzie okej ale ten bol krzyża mnie bardzo martwi :(
 
nie dostalam luteiny :(( a na nią liczyłam... jestem w domu. Lekarz powiedzial ze mam normalnie funkcjonowac tylko sie powstrzymac od seksu i do piatku pokazac sie u swojego lekarza.
Tak, wizyte mam w czwartek wieczorem. Mam nadzieje ze bedzie okej ale ten bol krzyża mnie bardzo martwi :(
biezesz duphaston to dobrze biez nospe regularnie i lez duzo lez w domu powinno ci przechodzic po odpoczynku
dobrze rokuje to ze widac pecherzyk zgodny z wiekiem ciazy i tego sie trzymaj ! ja we wszystkich praktycznie ciazach plamilam i w tych udanych i nie udanych takze wszystko mozliwe :)
 
Tez plamilam, tez mnie bolalo... w zasadzie cala ciaze bolalo, a plamienia na ppczatku i bole jak na miesiączke... A teraz mam dwa 4 miesięczne skarby :) trzymam kciuki;*
dzwonilam do przychodni gdzie wczesniej chodzilam do gin ale powiedzialy ze niema szans zeby mnie przyjeli dzis. W dr Janosz mam w czwartek..
Tylko brazowe, brzuch raczej nie ale w krzyzu boli mocno z promieniowaniem do posladkow. Wczoraj tez tak bolalo ale myslalam ze od krzesla w pracy bo pracuje przy komputerze... Koncze o 14.30 niema szans sie zwolnic wczesniej.. :( chyba pojade prosto na ip
 
reklama
Do góry