reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej! Niektóre z Was mnie kojarzą.

17.09 o godzinie 00:45 przyszła na świat moja tęczowa Amelka.
Waga 3730g i 53cm długości.
Najpieksniejszy prezent jaki mogła sprawić w rocznicę straty Ignasia.
Jestem przeszczęśliwa i pewna, że Natanek i Ignaś całą ciążę czuwali nad swoją siostrzyczką. Łzy same napływają do oczu ze wzruszenia.

Więc.. zwolnił się brzuszek! [emoji3059]
IMG-20190917-WA0001.jpeg
IMG_20190918_192010_972.jpeg
 
Cześć dziewczyny, moze Wy mi doradzicie albo ktoras juz tak miala.. 4 dni temu skonczyla mi sie 2ga @ po zabiegu. Cykle niezmienne po 28dni. Ale nadal przez te 4dni pojawia mi sie delikatniutkie brunatne plamienie. Nigdy tak nie mialam. Czytalam ze w czasie owu moze pojawic sie plamienie ale to dopiero 9dc i nigdy jie mialam takiego plamienia po @. Nie wiem czy isc do gin na kontrole czy nie panikowac i dac na luz. Na kontroli mc temu bylo wszystko cacy. Brzuch,jajniki mnie nie bola ale jestem chora wiec moze choroba-przeziebienie ma na to wplyw jak myslicie?
 
Hej! Niektóre z Was mnie kojarzą.

17.09 o godzinie 00:45 przyszła na świat moja tęczowa Amelka.
Waga 3730g i 53cm długości.
Najpieksniejszy prezent jaki mogła sprawić w rocznicę straty Ignasia.
Jestem przeszczęśliwa i pewna, że Natanek i Ignaś całą ciążę czuwali nad swoją siostrzyczką. Łzy same napływają do oczu ze wzruszenia.

Więc.. zwolnił się brzuszek! [emoji3059]Zobacz załącznik 1024042Zobacz załącznik 1024043
Cudowna Amelka!! :) gratuluję Ci serdecznie i życzę dużo zdrówka dla Was❤️❤️
 
Hej! Niektóre z Was mnie kojarzą.

17.09 o godzinie 00:45 przyszła na świat moja tęczowa Amelka.
Waga 3730g i 53cm długości.
Najpieksniejszy prezent jaki mogła sprawić w rocznicę straty Ignasia.
Jestem przeszczęśliwa i pewna, że Natanek i Ignaś całą ciążę czuwali nad swoją siostrzyczką. Łzy same napływają do oczu ze wzruszenia.

Więc.. zwolnił się brzuszek! [emoji3059]Zobacz załącznik 1024042Zobacz załącznik 1024043
Gratulacje [emoji3590][emoji3590][emoji3590]

O matko, nie mogę się doczekać mojej księżniczki [emoji7]
@Fado123 jak u Ciebie? Bo Ty jakoś blisko terminu już?
 
Hej! Niektóre z Was mnie kojarzą.

17.09 o godzinie 00:45 przyszła na świat moja tęczowa Amelka.
Waga 3730g i 53cm długości.
Najpieksniejszy prezent jaki mogła sprawić w rocznicę straty Ignasia.
Jestem przeszczęśliwa i pewna, że Natanek i Ignaś całą ciążę czuwali nad swoją siostrzyczką. Łzy same napływają do oczu ze wzruszenia.

Więc.. zwolnił się brzuszek! [emoji3059]Zobacz załącznik 1024042Zobacz załącznik 1024043
Kochana gratulacje !! Amelka jest przeslodka !! [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Badań jest na pewno więcej, ale myślę że możesz zacząć od przeciwciał przeciwjądrowych ANA2 i ANA3. Nie wiem jakie to choroby masz, ale w tych badaniach coś powinno wyjść. Kiedy? Ciężko mi powiedzieć. Ja robiłam do 6tyg po poronieniu póki utrzymywały sie jeszcze hormony ciąży, bo chciałam wiedzieć czy coś się wtedy dzieje. Lekarze często jak widzą że badanie było robione w połogu mówią że wynik jest niewiarygodny, ale ja się upieram przy swoim stwierdzeniu że w końcu mogę interesuje jak mój organizm zachowa się w ciąży a nie poza nią.



Takie doświadczenie jest dla każdej pary trudne i często związek wystawiany jest na próbę. Jeśli mówisz że Twój mąż ma takie podejście, to wg mnie nie masz czego się bać, bo na pewno będzie cię wspierał w tej sytuacji.
Wizyty u psychologa nie możesz odwołać, bo jest Ci bardzo potrzebna. Musisz skorzystać z takiej pomocy. Moim zdaniem miesiąc to zdecydowanie za długo, ale wiadomo że zrobisz jak uważasz (nie wiem jakie są realia i ile się u was czeka na wizytę) i tak dobrze ze w ogóle o tym myślisz. Trzymaj się ciepło i odzywaj się tu do nas ;)
Tutaj wizyta u psychologa jest w ciągu 2 tygodni. Nie ma źle. Do psychiatry z takimi problemami i moim podejściem dostanę się z dnia na dzień.
 
reklama
@młoda1994 bardzo mi przykro [emoji3525] Roki mądrze pisze, koniecznie idź do psychologa. Oni wiedzą jak rozmawiać i jak pomóc w takiej sytuacji.
Wiem kochana roki mądrze od początku pisze. Z resztą tak samo jak wy wszystkie. Tylko czasami zamiast się zastanowić przemyśleć z mojej strony to czasami myślę że wszyscy chcą dla mnie źle. Ale wiem że tak nie jest.
 
Do góry