reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Poczekaj powtórz za 2 dni być może będzie ciemniejsza moja córeczka ma 6 lat pamiętam jak zrobiłam pierwszy test kreska pojawiła się po 5 min @ spuzniała się około 5 dni kreska była ledwo widoczna na drugi dzień powtórka wyszla szybciej ale również słaba po 2 do 3 dni zrobiła 3 test krecha była już mocna i wyraźna więc w sumie po ponad tygodniu test pokazał wyraźną kreskę musiał mi się cykl poprzestawiac albo coś. Powtórz jutro jeśli wyjdzie poczekaj 2 dni zrób jeszcze jeden
Dzięki. Taki mam plan.
Nie nastawiam się na nic.
Mogłam jednak już w czwartek zrobić ten test ale strach zwyciężył i czekałam na @.
co ma być to będzie.
 
reklama
Trzym za ciebie kciuki. Oczywiście daj znać co słychać będzie dobrze:) pozdrawiam
Dam znać. Mieszane mam uczucia.
Poddenerwowana chodzę.
Modlę się tylko żeby znów nie pozamaciczna. Przy niej test tez dopiero jakieś 16-17 dpo pokazał ledwo widoczna kreskę. Wcześniej nic. Ale teraz nie wiem czy wcześniej by coś pokazał (z własnej głupoty). Zamiast zrobić test to byłam pewna ze nic z tego nie będzie i czekałam na @.
 
Witam. Dziewczyny chciałam się was zapytać po jakim czasie od poronienia wraz z zabiegiem lyzeczkowania zaczełyście starania o ciążę.18.08 straciłam ciąże w 12 tygodniu 21.09 przyszła już @ lekarz zaleca odczekać 3 cykle miesiączkowe chodź wszystko jest w porządku w moim przypadku przyczyną poronienia był najprawdopodobniej krwiak który był za blisko mojego aniołka :( to była moja 4 ciąża nie planowana poprzednie 3 były bez żadnych komplikacji i mimo że nie planowałam jej bo wiadomo przy trójce dzieci mam dużo obowiązków to na początku był dla mnie szok potem radość a na koniec smutek :( ciągle się obwiniam nie świadomie korzystałam z solarium może z tąd ten krwiak? Nie wiem, ale teraz po tej stracie bardzo pragnę dziecka.
Przykro mi z powodu Twojej straty [emoji3525]
Zupełnie nie martw się solarium. Z pierwszej ciąży z córką co ma 7 lat teraz też byłam na solarium. A nie będę wspominała ile w tej zrobiłam zakazanych rzeczy bo byliśmy na wakacjach [emoji85]
 
Witam. Dziewczyny chciałam się was zapytać po jakim czasie od poronienia wraz z zabiegiem lyzeczkowania zaczełyście starania o ciążę.18.08 straciłam ciąże w 12 tygodniu 21.09 przyszła już @ lekarz zaleca odczekać 3 cykle miesiączkowe chodź wszystko jest w porządku w moim przypadku przyczyną poronienia był najprawdopodobniej krwiak który był za blisko mojego aniołka :( to była moja 4 ciąża nie planowana poprzednie 3 były bez żadnych komplikacji i mimo że nie planowałam jej bo wiadomo przy trójce dzieci mam dużo obowiązków to na początku był dla mnie szok potem radość a na koniec smutek :( ciągle się obwiniam nie świadomie korzystałam z solarium może z tąd ten krwiak? Nie wiem, ale teraz po tej stracie bardzo pragnę dziecka.

Tez miałam zabieg w sierpniu, jestem po pierwszej miesiączce i zaczęłam właśnie starania :)
 
reklama
Do góry