reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Bardzo długo krwawilam, potem plamilam... Nie pamiętam dokładnie, ale chyba do 3 tygodni.
Jeśli lekarz powiedział że wszystko się oczyscilo to dobrze, niedługo powinno się skonczyc i to brudzenie

Dziewczyny które miały poronienie wywołane farmakologicznie. Jak długo trwało krwawienie? Ja jestem 2 tyg po i nadal jest krwawienie a raczej brudzenie. Byłam na kontroli i wszystko się oczyściło, endometrium 5mm. Poprzednim razem jak miałam zabieg trwało to zdecydowanie krócej..
 
Duzo się usmiechaja, noce ładnie przesypiaja, w dzień za to niebardzo, ale jednak noc dla mnie ważniejsza. Od piątku rozszerzamy dietę. Dalej się Rehabilitujemy, jest lepiej :) No ale mamy podejrzenie alergia na mleko krowie... tak z jedziemy do gastrologa, szukamy terminu na nfz ale mimo że mamy pilnie to proponują nam grudzień... Więc znów musimy iść prywatnie, sama wizyta mnie nie przeraża no ale jak dojdą badania i to wszystko x2 to już gorzej.. no ale cóż.
Byliśmy też u neurologa ostatnio i u Amelki Wsyztsko super ale u Stasia musimy skonsultować się z neurochirurgiem, bo jest podejrzenie że ma zrosniete szwy czaskowe, takze niezbyt fajnie i znów stres jest... czekamy na wizytę u profesora neurochirurgi.. I tak jakoś leci. W weekend byłam na wsi z rodzicami, bo M pracował, no i pogoda swietna to trochę się zrelaksowalismy w innym klimacie :)
Czytałam, że Twój M już po zabiegu. Kiedy zaczynacie starania? Trzymam kciuki:**
@młoda1994 cieszę się, że czujesz się już lepiej. Gratuluję bratanka. [emoji3590] Właśnie jadę do pracyi tak leci powoli, a czas pokaże co dalej :)

@roki_1991 raz jeszcze dziękuję za kciuki, bardzo mi miło, że tak mnie wspierasz i kibicujesz. Przesyłam całuski dla Ciebie i Wiki [emoji3590]


@mohaaa nie mamy tego w planie ale u nas była długa przerwa nawet w samym współżyciu i to ciągnie się już kilka dobrych miesięcy. Po zabiegu ledwo co mąż z życiem uszedl także wiesz :) Twój też tak po zabiegu miał? :D


@Oczekujaca123 kochana, a jak Staś i Amelka? :)

@kb.karola90 jak tam mały przystojniaczek Antos? :)
 
Duzo się usmiechaja, noce ładnie przesypiaja, w dzień za to niebardzo, ale jednak noc dla mnie ważniejsza. Od piątku rozszerzamy dietę. Dalej się Rehabilitujemy, jest lepiej :) No ale mamy podejrzenie alergia na mleko krowie... tak z jedziemy do gastrologa, szukamy terminu na nfz ale mimo że mamy pilnie to proponują nam grudzień... Więc znów musimy iść prywatnie, sama wizyta mnie nie przeraża no ale jak dojdą badania i to wszystko x2 to już gorzej.. no ale cóż.
Byliśmy też u neurologa ostatnio i u Amelki Wsyztsko super ale u Stasia musimy skonsultować się z neurochirurgiem, bo jest podejrzenie że ma zrosniete szwy czaskowe, takze niezbyt fajnie i znów stres jest... czekamy na wizytę u profesora neurochirurgi.. I tak jakoś leci. W weekend byłam na wsi z rodzicami, bo M pracował, no i pogoda swietna to trochę się zrelaksowalismy w innym klimacie :)
Czytałam, że Twój M już po zabiegu. Kiedy zaczynacie starania? Trzymam kciuki:**


To już rozszerzacie dietę? Ale te dzieciaczki rosną :D przy dwójce to się nie nudzisz jak jeszcze zaczną biegać to już całkiem będzie wesoło. Trzymam kciuki za dobre wyniki. Może za miesiąc uda się wrócić do staran. Póki co mąż nie chce na razie słuchać o żadnym seksie :D ten zabieg to dla niego walka o życie :D masz jakieś aktualne zdjęcia dzieciaczkow? :)
 
reklama
Dziewczyny które miały poronienie wywołane farmakologicznie. Jak długo trwało krwawienie? Ja jestem 2 tyg po i nadal jest krwawienie a raczej brudzenie. Byłam na kontroli i wszystko się oczyściło, endometrium 5mm. Poprzednim razem jak miałam zabieg trwało to zdecydowanie krócej..
Hej, u mnie tak po ok 14 dniach skończyło się plamienie. Lekarz polecił mi kupić tantum rosa irygator i sam preparat (taki proszek do wody) i zrobić irygację, to pomogło właściwie od razu. Powiedział by zrobić 2 razy, w odstępach co 3 dni, nie więcej, bo to wypłukuje dobre bakterie. Potem jeszcze brałam provag (probiotyk).
 
Do góry