reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@młoda1994 cieszę się, że czujesz się już lepiej. Gratuluję bratanka. ❤ Właśnie jadę do pracyi tak leci powoli, a czas pokaże co dalej :)

@roki_1991 raz jeszcze dziękuję za kciuki, bardzo mi miło, że tak mnie wspierasz i kibicujesz. Przesyłam całuski dla Ciebie i Wiki ❤


@mohaaa nie mamy tego w planie ale u nas była długa przerwa nawet w samym współżyciu i to ciągnie się już kilka dobrych miesięcy. Po zabiegu ledwo co mąż z życiem uszedl także wiesz :) Twój też tak po zabiegu miał? :D


@Oczekujaca123 kochana, a jak Staś i Amelka? :)

@kb.karola90 jak tam mały przystojniaczek Antos? :)
Hahahaha :D taaaa, mój ciagle powtarza, ze on miał operacje xD a jak byliśmy ostatnio u androloga i lekarz powiedział coś w stylu „lekki zabieg”, to się oburzył :D
Mówisz, ze mieliście przerwę we współżyciu. A mąż sam coś działał? Bo jeśli jest długa przerwa, to nasienie się bardzo pogarsza
 
reklama
Dziewczyny pisałam ostatnio o tych żylakach powrózka nasiennego u męża. Mąż zrobił w sobotę badanie nasienia i fragmentację DNA. I stwierdziłam że jeśli te wyniki wyjdą dobrze to zaczynamy już starania ale tak na luzie bez myślenia czy to dni płodne czy nie bo nie wiadomo kiedy zaskoczy,a przecież nie jest powiedziane że będzie tak jak wcześniej że od razu. No chyba że wyniki wyjdą slabe to wtedy zabieg i odkładamy starania w czasie... @Takaja123 , @mohaaa może będziemy się cieszyć brzuszkami w podobnym czasie :)
A byliście w końcu u androloga?
ja tez chciałabym starać się na luzie, bez stresu, ale nie potrafię już tak. Zalezy mi na tym żeby zaskoczyło jak najszybciej :( wiele czynników się na to składa. i tez się boje, ze przecież tym razem może się nie udać znowu za pierwszym razem
 
@mohaaa hahaha :D to widzę, że każdy facet tak ma. Mój to dwa dni z łóżka nie wstawal wszystko pod nos przynosilam, dobrze, że na siku wstawal :D coś próbowaliśmy ale bez wytrysku bo przez to miał problem z orgazmem i ból przy współżycia więc przerwa długa i wiem, że tak od razu nie zaskoczy.
 
Witam wszystkie staraczki [emoji8]
Wpadłam zarazić brzuszkiem [emoji51][emoji5]
Dzisiaj mamy 100 dniówkę [emoji173]️[emoji7][emoji173]️
IMG_5466.JPG
IMG_5492.JPG
 
@mohaaa hahaha :D to widzę, że każdy facet tak ma. Mój to dwa dni z łóżka nie wstawal wszystko pod nos przynosilam, dobrze, że na siku wstawal :D coś próbowaliśmy ale bez wytrysku bo przez to miał problem z orgazmem i ból przy współżycia więc przerwa długa i wiem, że tak od razu nie zaskoczy.
No tak, a chodzi głównie o wytrysk. Ważne żeby był. Ale pewnie jak podzielacie kilka razy, to się poprawi
 
reklama
Do góry