reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A gdzie kupiłaś w tabsach ? Ja mam saszetki
sporo tego w necie jest

tylko ważne żeby patrzeć na dawkę. min.2000
żeby nie lykac nie wiadomo ile tabsow.
Ja wolę saszetki chyba jednak bo mają np wit d, kwas foliowy, wit b12 i inne
 
reklama
Cześć dziewczyny. Proszę was pomóżcie mi lub doradzcie. Przed wczoraj miałam śluz jasnorozowy wczoraj na wkładce zobaczyłam odrobinę krwi ciemno czerwonej a dzisiaj to wygląda jak zaczynająca się miesiączka. Nic mnie nie boli. Dodam że dzisiaj mam dopiero 14dc i strasznie się zmrtwilam ponieważ mam takie coś pierwszy razy. Czym to może być spowodowane.? Dodam również że badania mam w porządku i tak jak ostatnio już wyrównana tarczyce.
 
Dziewczyny, ja poroniłam w grudniu 2018, za chwile będzie równy rok... 25 października urodziłam córeczkę, okruszek z wagą 3050g [emoji5] mimo tego stresu przez 9 miesięcy czy na pewno się uda, naprawdę warto walczyć. Wierze, że każda z was będzie mogła tu kiedyś napisać podobny post [emoji4] Zobacz załącznik 1043075
Gratulacje!!! Życzę dużo zdrówka!!!
I to prawda, że ciąża po stracie to 9 miesięcy strachu, ale warto walczyć i czekać na tą chwilę. Ja w lipcu 2018 urodziłam córeczkę, ale zanim zaszłam w ciążę straciłam 3 :( strasznie się balam,ale się udało. Mam też 10 letnią pannę. Niestety teraz w maju znów straciłam ciążę... ale walczę dalej :)
 
@młoda1994 Część kobiet ma plamienia okołoowulacyjne - może to Ci się teraz przydarzyło?
Właśnie wiesz co nie mam pojęcia. Ja nigdy nie miałam plamien okoloowulacyjnych nigdy nie czuje owu i nawet nie wiem czy ja mam w każdym cyklu. Choć to też nie znaczy że jeśli nigdy tak nie miałam nie oznacza że teraz tak być nie może. Ale dziękuję za odpowiedź.
 
Właśnie wiesz co nie mam pojęcia. Ja nigdy nie miałam plamien okoloowulacyjnych nigdy nie czuje owu i nawet nie wiem czy ja mam w każdym cyklu. Choć to też nie znaczy że jeśli nigdy tak nie miałam nie oznacza że teraz tak być nie może. Ale dziękuję za odpowiedź.
Ja borykam się z takimi plamieniami/krwawieniami od maja. Nie znalazłam jeszcze przyczyny, ale w tym cyklu zaczęłam lykac inozytol i nie wiem czy to jego zasluga, ale póki co nie plamię.
 
Ja mam to w pierwszym cyklu. I to dzisiaj nie wygląda jak plamienie tylko krwawienie tak jak zaczyna mi się zawsze miesiączka ale na miesiączkę za wcześnie dzisiaj dopiero 14dc a po przedni cykl miałam na duphastonie. I teraz też mam zacząć brać od poniedziałku przez 10 dni ale tym razie 2x1 bo biorąc 1x1 przez 10 dni zażywania duphastonu miałam plamienie jasnorozwe i kazali zażywać 2x1
 
Dziewczyny pomocy, rozmawiam ze znajomą ma za sobą 5 strat. Ciąże biochemiczne lub puste jajo. Wczoraj była u lekarza i dostała acard, encorton, neoparin, 5mg kwasu foliowego( zabronił brać metyl). Zbadał jej piersi i poleciało trochę płynu po ściśnięciu - kazał brać bromergon 1/4 tabletki. Co o tym myślicie? Czy można brać bromergon w ciąży?
 
reklama
Dziewczyny pomocy, rozmawiam ze znajomą ma za sobą 5 strat. Ciąże biochemiczne lub puste jajo. Wczoraj była u lekarza i dostała acard, encorton, neoparin, 5mg kwasu foliowego( zabronił brać metyl). Zbadał jej piersi i poleciało trochę płynu po ściśnięciu - kazał brać bromergon 1/4 tabletki. Co o tym myślicie? Czy można brać bromergon w ciąży?
Ale ona teraz jest w szóstej ciąży?
 
Do góry