reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jako że ten wątek nazywa się ciąża po poronieniu chciałabym was zapytać:

(po zabiegu łyżeczkowania)

w którym cyklu zaczelyscie starania,
w którym cyklu się udało?

Niecierpliwie odliczam 3@ ale była dopiero 1@ i najchętniej już bym zaczęła starania na nowo :(
Skoro miałaś już 1 @ To Id z do gina na kontrolę. Jeśli będzie okej to powinien pozwolić starć się już :)
 
reklama
Jako że ten wątek nazywa się ciąża po poronieniu chciałabym was zapytać:

(po zabiegu łyżeczkowania)

w którym cyklu zaczelyscie starania,
w którym cyklu się udało?

Niecierpliwie odliczam 3@ ale była dopiero 1@ i najchętniej już bym zaczęła starania na nowo :(

Ja zaczęłam starania zaraz po pierwszym cyklu i od razu się udało :) ale byłam na kontroli wcześniej i wszystko wyglądało bardzo dobrze .


A co do zabiegu, dla mnie to była ulga, caly dzień leżenia w bólach, latania do toalety i łapania do kubeczka strasznie mnie wymęczyło psychicznie. Rano przy usg jak lekarz mówił ze się nie oczyściło całkiem to miałam opcje albo kolejna tabletka albo zabieg to nie myślałam długo. Już po południu byłam w domu. Ale wiadomo, każdy inaczej.
 
reklama
Do góry