reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Mamalipcowa @MalyGosc niestety zabieg jednak będzie. Mówiła, że resztki jeszcze są i lepiej doczyscic, żeby nic się nie działo. Także czekam. Pewnie się naczekam. Tutaj można czekać i czekać.
@MalyGosc a jak u Ciebie? Zrobił już USG?

Trzymaj się Kochana :(
Ciekawe dlaczego w takim razie przy mnie nie zdecydowali się na zabieg tylko podawali kolejna dobę leki... Nie rozumiem procedur szpitali, to powinno być jakoś ujednolicone mi się wydaje a nie każdy sobie.
 
reklama
Trzymaj się Kochana :(
Ciekawe dlaczego w takim razie przy mnie nie zdecydowali się na zabieg tylko podawali kolejna dobę leki... Nie rozumiem procedur szpitali, to powinno być jakoś ujednolicone mi się wydaje a nie każdy sobie.
U mnie zaraz po poronieniu zrobili zabieg,minęło raptem pol godziny. Tez wydawalo mi się że powinna byc ta sama procedura w kazdym szpitalu. Może zależy to też od wieku ciąży?
 
@Mamalipcowa @MalyGosc niestety zabieg jednak będzie. Mówiła, że resztki jeszcze są i lepiej doczyscic, żeby nic się nie działo. Także czekam. Pewnie się naczekam. Tutaj można czekać i czekać.
@MalyGosc a jak u Ciebie? Zrobił już USG?

Ja mam się zgłosić na IP ze skierowaniem dopiero o 20tej dzisiaj [emoji30] Na oddziale ma być mój gin i jak już będę to mam do niego zadzwonić, żeby zszedł. Tak, ze jeszcze trochę mam czasu.
 
reklama
U mnie nawet nie sprawdzali czy sie oczyściło czy nie,od razu po poronieniu wzieli mnie na zabieg,bez badania,bez niczego. Wygląda na to że co szpital to obyczaj. U mnie był 13t5d
 
Do góry