reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Chociaż jak na zespół antyfosfolipidowy by się udało, to już zawsze coś. Kurczę muszę jutro spróbować zarejestrować się wcześniej.
A powiedz mi ten czas 6 tygodni liczy się od poronienia czy zatrzymania rozwoju zarodka, bo ja liczę od poronienia i zastanowiłam się czy Dobrze.

Mój gin powiedział, żeby liczyć od poronienia
 
reklama
Chociaż jak na zespół antyfosfolipidowy by się udało, to już zawsze coś. Kurczę muszę jutro spróbować zarejestrować się wcześniej.
A powiedz mi ten czas 6 tygodni liczy się od poronienia czy zatrzymania rozwoju zarodka, bo ja liczę od poronienia i zastanowiłam się czy Dobrze.
Wydaje mi się że to od poronienia 6 tygodni
 
Dziewczyny jaka jest szansa, że ginekolog na NFZ da mi skierowanie na jakieś badania po 2 poronieniu? Tak zwlekałam, żeby się zarejestrować i dziś się zarejestrowałam i wizytę mam po 5 tygodniach po poronieniu. Chciałabym zrobić te badania co się robi do 6 tygodni po i boję się, że będzie za późno, bo ewentualnie chciałam iść do innego ginekologa prywatnie, żeby mnie pokierował jakie ewentualnie badania zrobić, bo nie chcę robić w ciemno sama. Wyczytałam tu z forum o niektórych badaniach, ale ja zupełnie się na tym nie znam i wolę, żeby mnie ktoś pokierował, co ewentualnie po kolei zrobić.

Od poronienia 6 tyg. Natomiast co do skierowań, to zależy od lekarza. Niestety dużo tu przypadków że lekarz nie daje skierowań o wszystko trzeba robić samemu. A pakiet na trombofilie polecam zrobić że strony testdna.pl tam jet 6 genów w pakiecie badane
 
Od poronienia 6 tyg. Natomiast co do skierowań, to zależy od lekarza. Niestety dużo tu przypadków że lekarz nie daje skierowań o wszystko trzeba robić samemu. A pakiet na trombofilie polecam zrobić że strony testdna.pl tam jet 6 genów w pakiecie badane
Tak Wiem i tam zamierzam zrobić. Chciałabym chociaż spróbować powalczyć o skierowanie na zespół antyfosfolipidowy. Zobaczę co mi powie gin. Jak nie da, to zrobię sama.
 
@Zabulinka_86 na pewno po dwóch poronieniach przysługuja kardiotypy na NFZ. Sama z tego korzystałam. Tobie skierowanie da ginekolog a mężowi lekarz rodzinny. Potem zapisujcie się do genetyka. Na NFZ na podstawie skierować was przyjmia i zrobią kardiotypy.
Odnośnie reszty badań to nie pomogę bo robiłam prywatnie w różnych terminach. Na trombofilie miałam zrobiona przed pierwszym poronienie ale gunrkolog stwierdziła że nie ma podstaw do zastrzykow. W obecnej 3 ciąży biorę.
;)
 
reklama
@Zabulinka_86 na pewno po dwóch poronieniach przysługuja kardiotypy na NFZ. Sama z tego korzystałam. Tobie skierowanie da ginekolog a mężowi lekarz rodzinny. Potem zapisujcie się do genetyka. Na NFZ na podstawie skierować was przyjmia i zrobią kardiotypy.
Odnośnie reszty badań to nie pomogę bo robiłam prywatnie w różnych terminach. Na trombofilie miałam zrobiona przed pierwszym poronienie ale gunrkolog stwierdziła że nie ma podstaw do zastrzykow. W obecnej 3 ciąży biorę.
;)
Dzięki za podpowiedź ❤️
 
Do góry