reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny moje małe szczęście :) odetchnęłam dziś z ulgą, przynajmniej na kilka dni :p wszystko jak trzeba, dzidzioch machał rączka i nóżką i wyglądał jakby ssał palca :D oby do następnej wizyty ...
 

Załączniki

  • IMG_20200123_202235.jpg
    IMG_20200123_202235.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 84
Dziewczyny moje małe szczęście :) odetchnęłam dziś z ulgą, przynajmniej na kilka dni [emoji14] wszystko jak trzeba, dzidzioch machał rączka i nóżką i wyglądał jakby ssał palca :D oby do następnej wizyty ...
Bozeeeee, to są najpiękniejsze zdjęcia z usg, do tego 13 tc [emoji2956][emoji2956][emoji2956] rozczulają mnie na maksa! :)

Cudownie! Jak się czujesz??? :) kiedy kolejna wizyta??
I widzisz [emoji4] Tym razem wszystko będzie dobrze [emoji8]

@nnat. co u Ciebie??
Dziękuję Kochana że pytasz, przeleżałam cały dzień, wzięłam luteine wg zaleceń 3x200 mg ale po 18 pojechaliśmy i tak na IP sprawdzić dla świętego spokoju.
Pomijam ile nam zeszło czasu... Wygląda że wszystko jest ok, ale nie wiemy ile szyjka do tej pory miała, obecnie 3,1 cm. Pytanie czy 2 tygodnie temu było 3 cm czy 5 cm.
Do kontroli, najlepiej za dwa dni, ale jest to nierealne, niestety. Coś będę kombinować z tym sprawdzeniem szyjki w przyszłym tygodniu, może przy szkole rodzenia uda mi się coś załatwić.
Magne B6 3x dziennie, nospa 3x dziennie, luteina bez zmian, oszczędzający tryb życia. Gdyby dalej się coś działo, albo nasilało, to od razu kierunek na szpital.
Wymierzył mi lekarz Małą, 1010 g +/- 145 g.
W teście Manninga 8/8 pkt, łożysko na tylnej ścianie.

Wróciłam do domu mega umeczona, jeszcze żołądek zaczął mi dokuczać i dopiero dochodzę do siebie po całym dniu stresu. [emoji2356]
 
Bozeeeee, to są najpiękniejsze zdjęcia z usg, do tego 13 tc [emoji2956][emoji2956][emoji2956] rozczulają mnie na maksa! :)

Cudownie! Jak się czujesz??? :) kiedy kolejna wizyta?? Dziękuję Kochana że pytasz, przeleżałam cały dzień, wzięłam luteine wg zaleceń 3x200 mg ale po 18 pojechaliśmy i tak na IP sprawdzić dla świętego spokoju.
Pomijam ile nam zeszło czasu... Wygląda że wszystko jest ok, ale nie wiemy ile szyjka do tej pory miała, obecnie 3,1 cm. Pytanie czy 2 tygodnie temu było 3 cm czy 5 cm.
Do kontroli, najlepiej za dwa dni, ale jest to nierealne, niestety. Coś będę kombinować z tym sprawdzeniem szyjki w przyszłym tygodniu, może przy szkole rodzenia uda mi się coś załatwić.
Magne B6 3x dziennie, nospa 3x dziennie, luteina bez zmian, oszczędzający tryb życia. Gdyby dalej się coś działo, albo nasilało, to od razu kierunek na szpital.
Wymierzył mi lekarz Małą, 1010 g +/- 145 g.
W teście Manninga 8/8 pkt, łożysko na tylnej ścianie.

Wróciłam do domu mega umeczona, jeszcze żołądek zaczął mi dokuczać i dopiero dochodzę do siebie po całym dniu stresu. [emoji2356]
Kochana, ile w końcu masz informacji! To był BARDZO DOBRY pomysł, żeby jechać na IP! Odpoczywaj i dbaj o siebie 😘♥️
 
Bozeeeee, to są najpiękniejsze zdjęcia z usg, do tego 13 tc [emoji2956][emoji2956][emoji2956] rozczulają mnie na maksa! :)

Cudownie! Jak się czujesz??? :) kiedy kolejna wizyta?? Dziękuję Kochana że pytasz, przeleżałam cały dzień, wzięłam luteine wg zaleceń 3x200 mg ale po 18 pojechaliśmy i tak na IP sprawdzić dla świętego spokoju.
Pomijam ile nam zeszło czasu... Wygląda że wszystko jest ok, ale nie wiemy ile szyjka do tej pory miała, obecnie 3,1 cm. Pytanie czy 2 tygodnie temu było 3 cm czy 5 cm.
Do kontroli, najlepiej za dwa dni, ale jest to nierealne, niestety. Coś będę kombinować z tym sprawdzeniem szyjki w przyszłym tygodniu, może przy szkole rodzenia uda mi się coś załatwić.
Magne B6 3x dziennie, nospa 3x dziennie, luteina bez zmian, oszczędzający tryb życia. Gdyby dalej się coś działo, albo nasilało, to od razu kierunek na szpital.
Wymierzył mi lekarz Małą, 1010 g +/- 145 g.
W teście Manninga 8/8 pkt, łożysko na tylnej ścianie.

Wróciłam do domu mega umeczona, jeszcze żołądek zaczął mi dokuczać i dopiero dochodzę do siebie po całym dniu stresu. [emoji2356]
3cm to spora szyjka [emoji4] Cieszę się, że nic złego się nie dzieje!
To mój Leoś [emoji173][emoji173][emoji173] 2690 gram i 52 cm szczęścia (dzis waga 2510 g) [emoji173] liczymy że uda nam się pójść do domku dziś, ale zobaczymy co pediatra na tego mojego skrzacika! Zobacz załącznik 1071976Zobacz załącznik 1071977
Kruszynka [emoji7] Gratulacje! Jak Ty się czujesz?
 
reklama
3cm to spora szyjka [emoji4] Cieszę się, że nic złego się nie dzieje! Kruszynka [emoji7] Gratulacje! Jak Ty się czujesz?
Pierwsze 1,5 doby po cc to był dla mnie kosmos [emoji51][emoji51]
Wydaje mi się że dlatego bo musiałam mieć pelna to narkoze (przez co pierwsza noc wyjęta z zycia bo jej prawie nie pamietam) no i z uwagi na moja małopłytkowość założyli mi dwa dreny ( metr kabla w brzuchu), co wstawalam to mdlalam, no tak srednio heh, dopiero wczoraj mogę sobie pozwolić na aktywne zajmowanie się maluszkiem. Szkoda mi go ze straciliśmy prawie 2 dni ech.
 
Do góry