reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja to badanie zrobiłam tak naprawdę bezpodstawnie bo szukałam przyczyny wszędzie gdzie się dało...nie miałam żadnych objawów IO. Ale gdzieś tam mi gin mówił że można zrobić sprawdzić w razie W. Robi się krzywą cukrowa i insulinowa 2 punktową :)

Na pewno to jest zły wynik insuliny- po pierwsze na czczo powinna być jednocyfrowa a po drugie nie powinna rosnąć w drugiej godzinie a spadać, cukier to samo nie powinien rosnąć po 2h . Ja bym poszła do diabetologa już w czasie staran bo może dostaniesz leki
Nie 2 punktowa, a 3 punktowa ;) na czczo, po 1h, i po 2h :)

Link do artykułu - jeśli kogoś interesuje ten temat to warto przeczytać.
Znacie kogokolwiek kto miał prowadzona ciążę na metformine i insulinie ?
Wejdź na wątek poronienia nawykowe leczenie immunologiczne. Tam na pewno jest ktoś kto brak cała ciążę metę, nie jestem pewna co do insuliny
 
chyba 10 marca idę do gina to zobaczę co on mi powie.
A znasz przyczynę poronień?
Tym razem napewno się uda.
Pierwszego nie znam,a drugie wada genetyczna. Ale wyszło u mnie sporo różnych kwiatków po drodze bo robiłam dużo badań. Okazało się że mam obniżony poziom białka s, PAI, MTHFR, niedoczynność tarczycy, IO, za wysoką prolaktynę. Więc na pewno to mi nie pomogło ;) a co było prawdziwą przyczyną to nigdy się nie dowiem.
@roki_1991 racja mój błąd chodziło oczywiście o 3pkt ;)
 
Przeraża mnie to, że zdaża się to tak często [emoji17]u mnie też była to pierwsza ciąża i będę miała traumę do końca życia. W jednej chwili czuję moc i wierzę, że jeszcze będzie dobrze, że może w najbliższych miesiącach uda mi się znowu zajść w ciążę tym razem z szczęśliwym zakończeniem, a z drugiej strony jak czytam wszystkie Wasze przypadki to nadzieja ucieka [emoji17] W szpitalu też nie zlecili mi żadnych badań, mam nadzieję że ginekolog na pierwszej wizycie coś mi doradzi.
Warto szukac przyczyny i walczyć o swoje szczęście, moje niespelna 4 tygodniowe szczęście wisi właśnie na cycku [emoji173]
 
Dzisiaj rano prawie wyplułam swój żołądek ;/ mam nadzieję że gdzieś znajdę dzisiaj otwartą aptekę żeby kupić te granulki.
 
Mam pytanie. Czy któraś z Was miała tak, że po poronieniu cały czas wychodziły dostanie testy owulacyjne? Z ciekawości robię od kilku dni i cały czas dodatnie. Jestem ponad dwa tygodnie od poronienia.
 
Mam pytanie. Czy któraś z Was miała tak, że po poronieniu cały czas wychodziły dostanie testy owulacyjne? Z ciekawości robię od kilku dni i cały czas dodatnie. Jestem ponad dwa tygodnie od poronienia.
Może jeszcze utrzymuje się beta hcg. Jak jest wysokie to owulacyjne wychodzą dodatnie
 
Hej dziewczyny. Ja właśnie po wizycie. ;)
dzisiaj 28t1d. Malutka znowu ma mniejszy brzuszek o niecałe 2 tyg. Ale jeszcze w granicach normy. Główka i kość udowa też wskazują na trochę powyżej 27 tc. Lekarz mówi że to normalne. Że Malutka ma swoje tempo wzrostu. Ale jak to przyszłe matki i tak jakoś mi to po głowie chodzi.
Pytałam czy robić 3 prenatalne. Zalecil że względu na ten brzuch o stawianie brzucha u mnie. Nadal mam stosować Duphaston 2x1. Jak się nie martwić ? Każda by chciała książkowo mieć dziecko ;)
Zapisałam się do dr Staniczka na USG 3. Ktoś korzystał? ;)

Ja byłam u dr Staniczka na trzech prenatalnych i z czystym sumieniem polecam [emoji106][emoji6]
 
reklama
Popieram!!! Moje niespełna 10miesieczne też wisi na cycku :p
To ladnie sie karmicie juz 10 miesiecy, super [emoji173][emoji7]
Ja jestem dumna z mojego leosia bo druga nocke z rzedu spal po 3-3,5h na moim mleczku takze troche mozna odzyc [emoji4] za to w dzien jest takim cycoholikiem ze nie mam jak isc sie wysikac [emoji23]
 
Do góry