reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Pozdrawiamy wirtualne ciotki [emoji8][emoji8]Zobacz załącznik 1082462
Oooo, rozczula mnie Leoś [emoji7][emoji7][emoji7] całuski dla Was [emoji3590]
Ale zleciało, to już 4 tygodnie...[emoji15][emoji15][emoji15]

A skąd macie mate/kocyk do zdjęć?? :)
Chcemy zakupić i jakoś na nic się zdecydować nie możemy [emoji13]
Wiadomo że kwestia indywidualna ;)
No trzeba by powoli coś zacząć myśleć, bo juz tylko 2 miesoace zostaly :)


Przed ciąża były właśnie na ogół bezbolesne o nie takie obfite. Także ja mam nadzieję że to jeszcze wróci do normy :)


W sierpniu rodzą się fajni ludzie :)
Nooo, a to ważne wydarzenie [emoji16][emoji16]
Ale słodziak [emoji7]
Moja to taka kluska [emoji85]
Chwal się tą Kluską [emoji2956]
Byłam dzisiaj u lekarza. Co o tym myślicie? W jednym pęcherzyku jest wszystko ok a druga plama nie wiadomo co to za bardzo;/ Mam się oszczędzać i przyjść za 2 tygodnie. Zobacz załącznik 1082487Zobacz załącznik 1082488
Nie mam pojęcia, a co lekarz powiedział??
 
@nnat. proszę [emoji4] Takie z wczoraj [emoji4]
IMG_20200217_105722.jpeg
 
Lekarz powiedział czekać i się narazie na nic nie nastawiać. Ma ocenić sytuację za 2 tygodnie.
Oooo, rozczula mnie Leoś [emoji7][emoji7][emoji7] całuski dla Was [emoji3590]
Ale zleciało, to już 4 tygodnie...[emoji15][emoji15][emoji15]

A skąd macie mate/kocyk do zdjęć?? :)
Chcemy zakupić i jakoś na nic się zdecydować nie możemy [emoji13]
Nooo, a to ważne wydarzenie [emoji16][emoji16]Chwal się tą Kluską [emoji2956]Nie mam pojęcia, a co lekarz powiedział??
 
@nnat. proszę [emoji4] Takie z wczoraj [emoji4]Zobacz załącznik 1082523
Ojejuniu, jaki slodziaczek [emoji2956]
Wiecie co.... Najchętniej wzięłabym wasze wszystkie malenstwa do siebie i przytulalabym jedno po drugim [emoji2956][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Lekarz powiedział czekać i się narazie na nic nie nastawiać. Ma ocenić sytuację za 2 tygodnie.
Czekajmy cierpliwie w takim razie i miejmy nadzieje, ze wszystko będzie dobrze :* nic więcej nie możemy..
 
Mam dużo leżeć. Może się wchłonie, bo że coś z tego drugiego będzie to raczej nie ma szans.
Ojejuniu, jaki slodziaczek [emoji2956]
Wiecie co.... Najchętniej wzięłabym wasze wszystkie malenstwa do siebie i przytulalabym jedno po drugim [emoji2956][emoji3590][emoji3590][emoji3590]Czekajmy cierpliwie w takim razie i miejmy nadzieje, ze wszystko będzie dobrze :* nic więcej nie możemy..
 
Mam dużo leżeć. Może się wchłonie, bo że coś z tego drugiego będzie to raczej nie ma szans.
Moja koleżanka tak miała, że były dwa pęcherzyki, ale tylko w jednym pojawił się zarodek, a drugi się wchłonął...
W Twojej sytuacji to chyba nawet lepiej że jednak jedno będzie?
 
reklama
Do góry