reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Pewnie tak... Z jednej strony nie mogę się tego cudu doczekać a z drugiej tak się boję.... [emoji849] Że te emocje mnie zjedzą i to doslownie... [emoji849]
Dzisiaj juz na szkole rodzenia chciałam lalkę zabrać do domu, tak mnie nawet lalki zauroczyły.... Siedziałam i głaskałam i przytulałam.... [emoji23] Mąż się śmieje że z głową coś nie tak... [emoji16]
Jestem w szoku praktyki Twojego ginekologa. Ja po poronieniu po 3 tygodniach miałam się zgłosić do lekarza prowadzącego. Bez słowa zrobił usg, popytał jak sytuacja wyglądała.
Jesli coś go zaniepokoiło, to chyba powinien wiedzieć CO.... I druga strona medalu, nie powinien zostawiać Cię z takimi strzępkami informacji.....
Ogólnie rozważyłabym zmianę ginekologa... Nie wygląda to zbyt dobrze.
Druga sprawa, jeśli masz skierowanie do szpitala, zawsze możesz pójść. To jego nazwisko widnieje na dokumencie, Ty masz prawo nie wiedzieć... Jaki cudny Robaczek [emoji7] chcecie chyba żebym urodziła zaraz z tej słodyczy..... [emoji16][emoji7][emoji7][emoji3590]
Śliczniutka! [emoji3590]
Mąż kupił dla naszej takie same portki w rozm. 68 [emoji16] bo mu się podobają i oboje w dresikach będą po domu chodzić [emoji23]
Spodnie fajne, tylko jak kupił rozmiar 68 to ja nie wiem kiedy ona w tym chodzić będzie jak to są grube, polarowe spodnie 😂😂😂
 
reklama
@roki_1991 a ja jeszcze zapytam co masz za fotelik? To jest rwf? I czy ma też możliwość przepięcia w razie co na przód?
To Max way plus z firmy britax romer. Typowy rwf, nie ma możliwości krzepnięcia na przód. Chociaż przyznam szczerze że patrzyłam na foteliki 360st ale one sa nowością i nie mają jeszcze testów ma których mi zależało. A ten mój ma test plus, co było dla mnie ważne bo dużo jeździmy autem
 
To Max way plus z firmy britax romer. Typowy rwf, nie ma możliwości krzepnięcia na przód. Chociaż przyznam szczerze że patrzyłam na foteliki 360st ale one sa nowością i nie mają jeszcze testów ma których mi zależało. A ten mój ma test plus, co było dla mnie ważne bo dużo jeździmy autem
No ja właśnie się rozglądam i szukam rwf, ale boję się że młodsza nie zechce jeździć tyłem, jak starsza jeździ przodem... A szkoda mi wywalać kupę kasy na coś, co potem będę musiała zmienić... [emoji14] Więc musi mieć opcję przepięcia na przód. Te 360 to widziałam właśnie że testów nie mają...
 
Już chcesz zmieniać fotelik?
Nasze dzieciaki 9 miesięcy i jeszcze nawet nie zaczekam szukać ... :p
No ja właśnie się rozglądam i szukam rwf, ale boję się że młodsza nie zechce jeździć tyłem, jak starsza jeździ przodem... A szkoda mi wywalać kupę kasy na coś, co potem będę musiała zmienić... [emoji14] Więc musi mieć opcję przepięcia na przód. Te 360 to widziałam właśnie że testów nie mają...
 
Już chcesz zmieniać fotelik?
Nasze dzieciaki 9 miesięcy i jeszcze nawet nie zaczekam szukać ... :p
Serio? Maks jeździ większym odkąd skończył 6 miesięcy. Przestał mi się mieścić na szerokość w nosidełku. I w sumie nasze nosidełko było do 75cm, więc jak osiągnął to zmieniliśmy
 
Jestem wkurzona. Byłam u diabetologa przed chwilą na NFZ powiedziała że jak wyjdą mi źle wyniki to da mi bez problemu. Poszłam z tymi co mi wyszły i stwierdziła że są ok i nic mi nie da. Pff. Teraz już zgłupiałam bo babka wydawała się naprawdę spoko.
 
reklama
@roki_1991 @Jivka @Dzoana88 dziewczyny piękne te Wasze maluszki. Wiki to już panna ❤️ Łucja slodziutka strojnisia ❤️ i nasz mały rodzyneczek Leoś ❤️
Cieszę się, że u Was wszystko dobrze. Zdrówka dla Was ❤️

@Oczekujaca123 kochana a jak tam Twoje Skarby? :)


@nnat. Dzięki, że pytasz. W pracy w porządku, wdrażam się powoli i też z wejścia zostałam sama bo kolega poszedł na L4 heh. Ogólnie robię na dwa etaty. Praca, a później moje stadko ❤️ Trudno zliczyć ale mamy już ponad 80 maluszków w tym ok10, które trzeba dokarmiać butelka :D
IMG_20200220_091622.jpg
IMG_20200220_091941.jpg
 
Do góry