reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny co myślicie o podróżowaniu w ciąży? Nie chodzi o wyjazd zagraniczny ale mimo wszystko dla mnie daleko bo z Trójmiasta do Tarnowa czyli przez całą Polskę.... Już o sama podróż mi nie chodzi bo można zrobic przerwę ale o zmianę klimatu... Dostaliśmy zaproszenie na ślub w maju, wtedy będę w 25tgodniu jakoś i trochę się cykam. Pewnie bym odpucila ale mąż miałby być świadkiem na ślubie swojego przyjaciela dlatego rozważam żeby jechać. Co myślicie??
 
Wczoraj dostałam coś na wymioty to było dobrze teraz narazie Jeszcze nic nie dostałam. Byłam na jednym usg. Jest spory krwiak.

O kurcze, to tym lepiej że jesteś w szpitalu. Dawaj znać co i jak :*

Dziewczyny co myślicie o podróżowaniu w ciąży? Nie chodzi o wyjazd zagraniczny ale mimo wszystko dla mnie daleko bo z Trójmiasta do Tarnowa czyli przez całą Polskę.... Już o sama podróż mi nie chodzi bo można zrobic przerwę ale o zmianę klimatu... Dostaliśmy zaproszenie na ślub w maju, wtedy będę w 25tgodniu jakoś i trochę się cykam. Pewnie bym odpucila ale mąż miałby być świadkiem na ślubie swojego przyjaciela dlatego rozważam żeby jechać. Co myślicie??

No pewnie, ze jedz! :) my w grudniu też byliśmy na weselu, jeszcze fajnie się wybawiliśmy :)
Jeszcze wtedy dobrze się czułam [emoji16]

Jedzcie, tylko z zapasem czasowym, róbcie przerwy co jakiś czas i będzie wszystko dobrze :) pomysl że ludzie latają w ciąży po całym świecie, taka zmiana klimatu nic nie zaszkodzi [emoji16]

U nas mój Mąż miał byc świadkiem na ślubie 25 kwietnia a nam termin na 24 lekarz wyznaczył [emoji23]
 
@Paula919191 Ja będąc w ciąży pojechałam w góry. A do Zakopanego mam jakieś 600km. Byłam w jakimś 14tc. Wszystko zniosłam dobrze, jednak pozostawiłam sobie do zwiedzania dolinki, na szczyty się nie porywałam :p
Jeśli tylko dobrze się czujesz, to ja bym pojechała.
 
@Paula919191 mnie też sie wydaje ze spokojnie mozesz jechać 😊 To nie bedzie az taka wielka zmiana klimatu jak np wakacje w ciepłych krajach a nawet i tam podróżują kobiety w ciąży i nic im nie jest. Jak ja lecialam na swoją podroz poślubna do Grecji leciała ze mna w samolocie kobieta w bardzo zaawansowanej ciąży 😉 Dla mnie na tym etapie ciąży raczej taka podróż samochodem nie byłaby przyjemna ze względu na moje okropne bóle pleców...
 
Dziewczyny co myślicie o podróżowaniu w ciąży? Nie chodzi o wyjazd zagraniczny ale mimo wszystko dla mnie daleko bo z Trójmiasta do Tarnowa czyli przez całą Polskę.... Już o sama podróż mi nie chodzi bo można zrobic przerwę ale o zmianę klimatu... Dostaliśmy zaproszenie na ślub w maju, wtedy będę w 25tgodniu jakoś i trochę się cykam. Pewnie bym odpucila ale mąż miałby być świadkiem na ślubie swojego przyjaciela dlatego rozważam żeby jechać. Co myślicie??
Pewnie że jedź [emoji4] Tylko tak jak dziewczyny piszą, róbcie przerwy co 2h żebyś się rozprostowała. Ja w pierwszej ciąży w okolicy 20 tygodnia leciałam samolotem do Paryża [emoji85] Ale czułam się super i nawet wchodziłam na 2 kondygnację wieży Eiffle'a po schodach [emoji85][emoji85][emoji85]
 
@Paula919191 mnie też sie wydaje ze spokojnie mozesz jechać 😊 To nie bedzie az taka wielka zmiana klimatu jak np wakacje w ciepłych krajach a nawet i tam podróżują kobiety w ciąży i nic im nie jest. Jak ja lecialam na swoją podroz poślubna do Grecji leciała ze mna w samolocie kobieta w bardzo zaawansowanej ciąży 😉 Dla mnie na tym etapie ciąży raczej taka podróż samochodem nie byłaby przyjemna ze względu na moje okropne bóle pleców...
No wlasnie u mnie ten problem w wymiotuje w samochodzie...jezdzimy często na trasie która wynosi 200km i zawsze wymiotuje póki co ale może do tego 25 tygodnia się to zmieni..a jednak musimy się określić wcześniej więc decyzję muszę podjąć do końca tego miesiąca najlepiej. Ale chyba mnie przekonałyscie żeby jechać zwłaszcza że mojemu zależy żeby być tym świadkiem bo ten przyjaciel był jego świadkiem na naszym ślubie :)
 
reklama
No wlasnie u mnie ten problem w wymiotuje w samochodzie...jezdzimy często na trasie która wynosi 200km i zawsze wymiotuje póki co ale może do tego 25 tygodnia się to zmieni..a jednak musimy się określić wcześniej więc decyzję muszę podjąć do końca tego miesiąca najlepiej. Ale chyba mnie przekonałyscie żeby jechać zwłaszcza że mojemu zależy żeby być tym świadkiem bo ten przyjaciel był jego świadkiem na naszym ślubie :)
Ja tylko bym keszcze mimo wszystko zapytała lekarza ;) bo ja mialam taki nakaz leżenia w noektorych etapach ciąży ze względu na stawianie sie brzucha. Wiec zawsze lepiej skonsultować. Chyna ze ciąża przebiega prawidłowo. ;)
Mi marzyło się morze zima (uwielbiam) a że ze Śląska jestem yo kawalek drogi. Bedac w 25 tc akurat mialam sugestie aby sie nie wybierać. Alr tak jak mowie to wszystko przez to ze miałam problemy ze skurczami. ;)
 
Do góry