reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

My mamy babysense 5, i myślę, że jednak ma znaczenie odległość. Moje dzieci opanowały wlaczanie i czasem włącza i bawimy się chwilę obok łóżeczka tak może właśnie z 5cm, czy ktoś opiera się o lozeczko nawet i dopiero jak odsuniemy się dalej to zaczyna "wyc". Zresztą nie raz jak wyjęłam na chwilę dziecko i odłożyłam bo się uspokoiło, a cały czas byliśmy obok to nie wylo , bo wyczuwalo nas
O to to to [emoji28]

Jak się wprowadza ta przerwę nocna ?

Nie ma żadnego wymogu ze 1m czy 1,5m mój mąż pisał do babysense i pytał o ten talerzowy do dostawki, to napisali mu ze w dostawkach nie można stosować bo łapie oddech rodziców, ze musi łóżeczko stać osobno. Ale czy to będzie 5 cm czy 1,5 metra to bez różnicy [emoji4]
A jeśli ktoś ma malutka sypialnie, i nie ma miejsca na łóżeczko, tylko będzie miał dostawkę, to polecam monitor zakładany fo pamoersa [emoji4] przyznam ze mąż początkowo musiał mnie namawiać, bo ja założyłam z góry ze będziemy mieć ten pod materac i po kłopocie, a tu takie ciagle zdejmowanie i zakładanie tego monitora to do du*y robota, ale da się przyzwyczaić [emoji4] teraz robię to bez zastanowienia odruchowo [emoji4] i trawa to 2 sekundy [emoji4] takze jest alternatywa [emoji4]
 
reklama
no niestety dziewczyny robiłam test ale negatywny i w dodatku mam więcej tego śluzu z krwią wiec pewnie dzisiaj przyjdzie okres. Test by wyszedł po 14 Dni po owulacji . No nic próbujemy dalej. Myślicie żebym
Odpuściła sobie te pasku owulacyjne ??
 
Mam wyniki z dzisiaj z bety.
23.03 - 584.5
25.03 - 2112
27.03 - 4890

Czy to jest ok jak przyrost teraz znacząco zwolnił czy mam się martwić?
 
reklama
Do góry