reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziś wypada 19/20 dzień po owulacji. Martwi mnie tylko ten spadek tempa wzrostu. Najpierw 250 procent a teraz 100 mniej...
Tak szczerze.. ja bym nie robiła już żadnej bety. Wiem ze swojego doświadczenia, jak miałam ciąże z pustym jajem to chodziłam co dwa trzy dni na badania i się dołowałam jak był spadek o 5% nawet. Nie myśl o tym i nie rób tej Bety. Poczekaj na usg i tyle
 
Wg kalkulatora jest ok. Ale martwi mnie, że ostatnio wzrost był o 250 proc. a teraz o 150 proc. Czyli spada.
Kochana może się mylę ale nie ma nigdy takiego samego przyrostu. Raz możesz mieć 300% a raz 150% najważniejsze że przyrasta i wynik jest w normie do danego tygodnia ciąży.

Nie rób tej bety bo oszalejesz. Czekaj cierpliwie na wizytę u gin i teraz tylko usg będzie rozwiewało twoje wątpliwości. Życzę Ci spokojnej ciąży bez stresów.
 
Wiem, że już nie powinnam robić tego badania ale bardzo się martwię, że te RTG tydzień temu miało jakiś wpływ. Tyle się na internecie naczytałam, że aż mnie głowa boli.
 
Wiem, że już nie powinnam robić tego badania ale bardzo się martwię, że te RTG tydzień temu miało jakiś wpływ. Tyle się na internecie naczytałam, że aż mnie głowa boli.
Doskonale cię rozumiem. I myślę że już strachu się nie pozbędziesz. Co do rtg na początku ciąży to nie mam pojęcia czy to mogło zaszkodzić czy nie. Może inne dziewczyny się wypowiedzą.
 
Mam wyniki z dzisiaj z bety.
23.03 - 584.5
25.03 - 2112
27.03 - 4890

Czy to jest ok jak przyrost teraz znacząco zwolnił czy mam się martwić?
Piękny przyrost. Więcej nie rób
Dziewczyny czy można przyjmować globulki dopochwowe z progesteronem jak przyjmuje tez zastrzyki z clexane w ciąży? Mam Pai 1 o mthfr c677t obie w homo? Czy one się jakoś nie wykluczają?
Tak napewno można. Globulki czy tabletki tak jak luteina można traktować tak samo
Sama brałam dopochwową luteine i heparynę. Można pogratulować [emoji7][emoji7]?
 
Tak szczerze.. ja bym nie robiła już żadnej bety. Wiem ze swojego doświadczenia, jak miałam ciąże z pustym jajem to chodziłam co dwa trzy dni na badania i się dołowałam jak był spadek o 5% nawet. Nie myśl o tym i nie rób tej Bety. Poczekaj na usg i tyle
Ja zrobiłam raz bo się bałam wyniku [emoji2356]
Ale w razie ponownej wizyty w szpitalu toam jakiś papierek że ciąża jest [emoji2368]
Więcej nie robię, nie chce stresu.
Plamienia narazie ustały. 6.04 idę na usg [emoji16]
 
Dziewczyny a bralyscie olej z wiesiołka ? Ja brałam jeden miesiąc do owulacji i w tym miesiącu wtedy zaszłam w ciąże ale nieszczęśliwa. Teraz zażywam od 2 miesięcy czy któraś zażywała i faktycznie daje coś? Albo jakieś zioła ?faktycznie one pomagają czy to jakiś wymysł ?
 
reklama
Dziewczyny a bralyscie olej z wiesiołka ? Ja brałam jeden miesiąc do owulacji i w tym miesiącu wtedy zaszłam w ciąże ale nieszczęśliwa. Teraz zażywam od 2 miesięcy czy któraś zażywała i faktycznie daje coś? Albo jakieś zioła ?faktycznie one pomagają czy to jakiś wymysł ?
Ja bralam oeparol po pierwszym poronieniu. W 3 cyklu zaszlam znowu (akurat też poronolam ale byla wada gebetyczna) mi on pomogl na śluz. Nie bolało przy wspolzyciu, działał jak zel ;)a miałam prbkem z suxhoscia pochwy. czulam się po nim lepiej, okres tak nie bolał. Jak z czystym sercem polecam lykac,)
 
Do góry